Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

 

Ansatte

Karen Kvalevåg

Generalsekretær

E-post: karen.kvalevag@idrettsforbundet.no
Mobil: 93461571

Anja Veum

Breddeidrettssjef

E-post: anja.veum@idrettsforbundet.no
Mobil: 90 97 86 64

Ledelse av virksomhetsområdet.

Idrettslag: IL Koll, Oslo kajakklubb og NIF BIL

Stig Andersson

Administrativ konsulent

E-post: stig.andersson@idrettsforbundet.no
Telefon: 45473010

Idrettsmerket og diverse administrative oppgaver.

Arnfinn Vik

Kompetanseutviklingssjef

E-post: arnfinn.vik@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 88 62 54

Kompetanseutvikling, kompetanseutvalget og oppfølging av idrettskrets.

Idrettslag: Hvittingfoss IL

Torkell Seppola

Rådgiver kompetanseutvikling

E-post: torkell.seppola@idrettsforbundet.no
Mobil: 93 84 19 64

Ansvarsområde: Felles konsept organisasjons- og ledelsesutvikling. Utdanning og oppfølging av veiledere og kurslærere, utvikling fagansatte i forbund og idrettskretser og styrekurs.

Idrettslag: Finnsnes IL

Kari Vanebo

Seniorrådgiver kompetanseutvikling

E-post: kari.vanebo@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 60 62 79

Særforbundskontakt, mentorprogram for kvinnelige ledere, lederutvikling, styrekurs særforbund.

Idrettslag: Bardufoss og Omegn idrettsforening, Holmen IF – håndball piker 33, Billingstad idrettsforening og Kolsås Klatreklubb

Åsmund R. Sæbøe

Rådgiver kompetanseutvikling

E-post: asmund.saeboe@idrettsforbundet.no
Telefon: 22 89 56 50
Mobil: 97 56 62 04

Ansvarsområde: Klubbutvikling og særforbundsutvikling. Bedre klubb, idrettens styringsbarometer og effektmåling.

Idrettslag: Blindern rugbyklubb, Oslo kajakklubb, Oslostudentenes idrettsklubb, Helgerød idrettslag og Sandefjord seilforening.

Antero Wallinus-Rinne

Seniorrådgiver trenerutvikling

E-post: antero.wallinus-rinne@nif.idrett.no
Telefon: 21 02 96 09
Mobil: 41 90 02 96

Trenerløypa.

Idrettslag: Tunet IBK, Monolitten IBK, IK Tjalve, OSI Innebandy, Mälarhöjdens IK, SOIK Hellas, NIH Studentidrettslag, NIH BIL, Skeid Fotball, Sportsklubben Vidar og NIF BIL

Jon Grydeland

Rådgiver trenerutvikling

E-post: jon.grydeland@idrettsforbundet.no
Mobil: 92044979

Trenerløypa.

Idrettslag: Oslo Volley, Koll IL, Kristiansund VBK, KFUM Oslo, Lier VBK, Drammen BTK, Preikestolen Golfklubb, Liungen IF

Ingvild Reitan

Rådgiver paraidrett

E-post: ingvild.reitan@idrettsforbundet.no
Mobil: 419 00 295

Forvaltning og oppfølging av midler til paraidrett, lede nettverket med fagansatte regionalt og kursvirksomhet. Idrettslag: Skeid og NIF BIL

Mette M. Berg

Rådgiver paraidrett

E-post: Mette.Berg@idrettsforbundet.no
Mobil: +47 954 30 480

Ansvarsområde: Samarbeid særforbund, klassifisering, Special Olympics, Deaflympics, Døveidrettsutvalg, Utvalg for idrett for utviklingshemmede.

Idrettslag: Helios IL, Holtsmark GK, NIF BIL, Drammen SVK, Jutul IL

Mads Andreassen

Leder idrettsfag og verdiarbeid

E-post: mads.andreassen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 03 74

Bestemmelser om barneidrett og idrettens barnerettigheter, post 3, ungdomsløftet, idrettskurs.

Idrettslag: IL Heming og Lommedalen Golfklubb

Elin Horn

Rådgiver breddeidrett

E-post: elin.horn@idrettsforbundet.no
Mobil: 95 95 95 48

Bestemmelser om barneidrett og idrettens barnerettigheter, idrettskurs, post 3.
Idrettslag: Vålerengens idrettsforening

Linda S. Jacobsen

Rådgiver breddeidrett / prosjektleder Kina-samarbeidet

E-post: linda.jacobsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 94 05 00 79

Økonomi som barriere.

Idrettslag: Harestua IL. Hadeland KFK og Gjelleråsen IF

Line Hurrød

Forvaltningsrådgiver

E-post: line.hurrod@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 67 00 15

Ansvarsområde: EkstraStiftelsen, Inkludering i IL, Allidrett, UNG-frivillig Fond, Lokale aktivitetsmidler (LAM), Voksenopplæringsmidler (VO-midler).

Idrettslag: Rustad IL og NIF BIL

Håvard B. Øvregård

Seniorrådgiver verdiarbeid

E-post: havard.ovregard@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 77 31 57

Verdiarbeid, forebygging og håndtering av diskriminering og trakassering, alkohol og tobakk.

Idrettslag: Eid IL, Folkestad IL, Norsk Folkehjelp BIL og NIF BIL

Rune Arctander

Leder internasjonalt utviklingssamarbeid

E-post: rune.arctander@idrettsforbundet.no
Mobil: 932 05 020

Leder for internasjonalt utviklingssamarbeid. 

Idrettslag: Kjelsås IL 

Fredrik Ødegaard

Rådgiver internasjonalt utviklingssamarbeid

E-post: fredrik.odegaard@idrettsforbundet.no
Mobil: 99 60 27 85

Oppfølging NORAD-midler. Idrettslag: Idrettsforeningen Birkebeineren Krokstadelva (IBK)

Julie Karima Berg

Prosjektmedarbeider - Idrettens fredskorps

E-post: juliekarima.berg@idrettsforbundet.no
Mobil: 93686658

Idrettslag: 

Indre Østfold FK, HK Eidsberg

Gro Holstad

Leder organisasjon

E-post: gro.holstad@idrettsforbundet.no
Mobil: 92202665

Idrettslag:
Holdsmark Golfklubb
Friskis & Svettis 

Per Tøien

Idrettspolitisk rådgiver

E-post: per.toien@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 00 10

Idrettslag: Oslo Turn, Uranienborg Turn, Teisen Basket, Asker BC, Northeast Missouri State University, Korsvoll IL, Kjelsås IL, Kvinesdal GK og Skiforeningen

Anne Kristine Soltvedt

Politisk rådgiver

E-post: anne.kristine.soltvedt@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 00 34

Idrettslag: Søgne Turnforening, Viking TIF og NIF BIL

Torstein Busland

Anleggsrådgiver

E-post: torstein.busland@idrettsforbundet.no
Mobil: 90926979

Idrettslag: Drammens Ballklubb og Drammen Bandy

Anders Røberg-Larsen

Idrettspolitisk rådgiver

E-post: anders.roberg-larsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41464146

Rune Midthaug

Leder Marked, kommunikasjon og arrangement

E-post: rune.midthaug@idrettsforbundet.no
Mobil: 90 01 00 09

Idrettslag: Vind IL og Drøbak-Frogn IL

Finn Aagaard

Kommunikasjonsansvarlig

E-post: finn.aagaard@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 70 93 91

Idrettslag: Geilo IL, Nesodden Idrettsforening

Geir Owe Fredheim

Kommunikasjonsrådgiver

E-post: geir.o.fredheim@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 83
Mobil: 47 23 59 57

Idrettslag: Lindeberg Sportsklubb, NIF BIL, Sportsklubben Ceres og Vestli IL

Sofie Torlei Olsen

Kommunikasjonsrådgiver

E-post: sofietorlei.olsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 97 53 73 58

Idrettslag: NIF BIL

Vigdis Brekkan

Grafisk designer

E-post: vigdis.brekkan@idrettsforbundet.no
Mobil: 99 69 71 56

Idrettslag: IL Goma fotball, IL Braatt fotball og bryting, Clausenengen FK, Kristiansund Karateklubb, Skeid fotball, Gjensidige BIL og NIF BIL

Jon Vilhelm Aasgård

Digital rådgiver

E-post: jonvilhelm.aasgard@idrettsforbundet.no
Mobil: 46611880

Idrettslag: Askim IF

Morten Schønfeldt

Markedssjef

E-post: morten.schonfeldt@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 20 08 78

Idrettslag: Bekkelaget SK, Wing IL, Sandefjord HK, Fredensborg/Ski, Nordstrand IF og Langhus IL

Bente Engelhardtsen Widding

Ass. markedssjef

E-post: bente.widding@idrettsforbundet.no
Mobil: 95 29 51 56

Idrettslag: Heming IL og Storebjørn Telemarksklubb

Bente Bjørnstad

Prosjektleder

E-post: bente.bjornstad@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029046
Mobil: 41 90 04 01

Idrettslag: Ready

Ingrid Haukvik-Jensen

Prosjektleder

E-post: ingrid.haukvik-jensen@idrettsforbundet.no
Mobil: 48 06 43 35

Idrettslag: NIF BIL, Coalporters Rowing Club, IL BUL og Ares Turnforening

Marit Almåsvold Røste

Arrangementssjef

E-post: marit.roste@idrettsforbundet.no
Telefon: 92 24 14 00

Idrettslag: Vind IL

Kaja Græsholt

Internasjonal rådgiver /arrangementsrådgiver

E-post: kaja.graesholt@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 06 36 25

Idrettslag: NIF BIL, Kjelsås, Korsvoll, Furuset og Oppsal.

Henriette Hillestad Thune

Juridisk sjef

E-post: juss@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Tord Jordet

Advokat

E-post: juss@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Siri Grønborg Christensen

Advokat

E-post: juss@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Guro Aurtande

Advokat

E-post: juss@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Pål Kristen Rønnevik

Leder modernisering og digitalisering

E-post: palron@idrettsforbundet.no
Mobil: 90960504

Nesodden Håndballklubb og Frisk Asker.

Birgit Sandnes Eggemoen

Fagansvarlig leder Business Intelligence / Innsikt og analyse

E-post: birgit.sandnes.eggemoen@idrettsforbundet.no
Mobil: 40 80 50 48

Idrettslag: Fossum IF, Øvrevoll-Hosle IL, Eiksmarka TK, IL, Kolbotn IL, Wilson Tigers (S.C), IL Jardar, Hauger FK, Bærums Verk IF

Anita Pelsholen

Økonomisjef / fung. leder IRK

E-post: anita.pelsholen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41900050

Idrettslag: Storhamar, KFUM Oslo og Skeid

Wenche Nordlien

Regnskapsansvarlig

E-post: wenche.nordlien@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 75
Mobil: 92 60 27 29

Idrettslag: Rudsbygd IL

Morten Torp

Controller

E-post: morten.torp@idrettsforbundet.no
Mobil: 48 03 41 68

Idrettslag: Ulefoss Sportsforening, Rustad IL og Bøler IF

Stine Schultz Heireng

Forvaltningsansvarlig

E-post: stine@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 00 01

Idrettslag: Kolbotn IL, Ski IL og Ås IL

Anita Pelsholen

Økonomisjef / fung. leder IRK

E-post: anita.pelsholen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41900050

Idrettslag: Storhamar, KFUM Oslo og Skeid

Kai Holmen

Rådgiver

E-post: kai.holmen@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895641
Mobil: 41 52 30 75

Idrettslag: Hedalen IL

Vigdis Thingelstad

Rådgiver

E-post: vigdis.thingelstad@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 80
Mobil: 41 90 00 20

Idrettslag: Asker SK

Yanfei Sun

Økonomikonsulent

E-post: yanfei.sun@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 91 04
Mobil: 92 07 87 08

Davida Christensen

Teamleder

E-post: davida.christensen@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895636
Mobil: 93 86 86 91

Idrettslag: NIF BIL

Magne Brænden

Økonomikonsulent

E-post: magne.braenden@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895503
Mobil: 93 05 56 89

Idrettslag: Lillomarka Orienteringslag, Lillomarka Skiklubb og Nittedal IL.

Morten Schau

Teamleder

E-post: morten.schau@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895992
Mobil: 97 59 74 62

Idrettslag: Røa IL og Oslofjord Triatlon

Benedicte Hauge

Økonomikonsulent

E-post: benedicte.hauge@idrettsforbundet.no
Telefon: 22 89 57 08

Klubber: IK Tjalve, Kristiansand IF og IK Våg

Espen Olsen

Økonomikonsulent

E-post: espen.olsen@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895993
Mobil: 45 80 11 82

Inger-Johanne Dahlseng

Økonomikonsulent

E-post: inger-johanne.dahlseng@idrettsforbundet.no
Mobil: 40606422

Tori Halvorsen

Økonomikonsulent

E-post: tori.halvorsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 99 35 95 30

Idrettslag: Ullern IF

Stine Hvidsten Jensen

Økonomikonsulent

E-post: stinehvidsten.jensen@idrettsforbundet.no
Mobil: 90 78 59 41

Pernille Langnes Larsen

Økonomikonsulent

E-post: pernille.langnes.larsen@idrettsforbundet.no

Idrettslag: Klemetsrud IL

Hilde Myklebust

HR-sjef

E-post: hilde.myklebust@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 36 96 88

Idrettslag: IL Heming, BUL og NIF BIL. 

Christina Markussen

HR-rådgiver

E-post: christina.markussen@idrettsforbundet.no
Mobil: 45015790

Idrettslag: Asker Skiklubb, tidligere Reistad IL, Hypo Bank, Vestar, Refstad-Veitvedt og Holmen IF.

Jorunn Haugen

Lønnsansvarlig

E-post: jorunn.haugen@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 79
Mobil: 91 61 90 71

Idrettslag: Rustad IL

Ranveig Tveitnes

Driftssjef

E-post: ranveig.tveitnes@idrettsforbundet.no
Mobil: 48 04 66 26

Idrettslag: Oslo Tennisklubb, Gular IL, Fana IL.

Astrid Jouquand

Administrasjonskonsulent

E-post: astrid.jouquand@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 49 15 41

Idrettslag: Røros IL og NIF BIL

Ranveig Tveitnes

Driftssjef

E-post: ranveig.tveitnes@idrettsforbundet.no
Mobil: 48 04 66 26

Idrettslag: Oslo Tennisklubb, Gular IL, Fana IL.

Said Maimouni

Resepsjonssjef

E-post: said.maimouni@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Idrettslag: Lyn Fotball og Stabæk Fotball

Christina Skageberg Kiil

Sentralbord / resepsjonsmedarbeider

E-post: christina.skagebergkiil@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Idrettslag: Bærums Verk Hauger og Oslo Seilforening

Sunniva Olsen

Sentralbord / resepsjonsmedarbeider

E-post: sunniva.olsen@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Vigdis Bente Mørdre

Fagkonsulent paraidrett

E-post: vigdis.mordre@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 08
Mobil: 97 75 02 50

Dekker Akershus og Østfold.
Kontorsted: Idrettens Hus i Strømmen.
Idrettslag: Øvre Romerike Handicapidrettslag

Per-Einar Johannessen

Informasjons- og fagkonsulent paraidrett

E-post: PerEinar.Johannessen@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 40 28 03

Dekker Møre og Romsdal, Sør-Trøndelag og Nord-Trøndelag.
Kontorsted: Idrettens Hus, Trondheim.
Idrettslag: Trondhjems Skiklub og Nyborg IL

Thea Lunde Christiansen

Fagkonsulent paraidrett

E-post: Thea.Christiansen@idrettsforbundet.no
Telefon: 55 59 58 09
Mobil: 97 77 69 11

Dekker Hordaland og Sogn og Fjordane.
Kontorsted: Idrettens Hus, Brann Stadion.

Torben Simonsen

Fagkonsulent paraidrett

E-post: torben.simonsen@idrettsforbundet.no
Telefon: 75 71 14 10
Mobil: 41 90 02 51

Dekker Nordland, Troms og Finnmark
Kontorsted: Aspmyra stadion, Bodø
Idrettslag: Idrettens Hus BIL Bodø

Brit Ingebjørg Fossli

Fagkonsulent paraidrett

E-post: Britingebjorg.Fossli@idrettsforbundet.no
Mobil: 97 09 51 54

Dekker Telemark, Aust- og Vest-Agder.
Kontorsted: Idrettens Hus, Sør-Amfi, Arendal.
Idrettslag: Imås IL, Aust-Agder IK BIL

Hilde Håkenstad

Fagkonsulent paraidrett

E-post: hilde.haakenstad@idrettsforbundet.no
Mobil: 93 03 05 25

Dekker Oppland.
Kontorsted: Idrettens Kompetansesenter Innlandet (IKI) Fakkelgården Storhove, Lillehammer.
Idrettslag: Lillehammer Skiklub, Lillehammer Cykleklubb og Tyrili klatreklubb

Anne Katrine Aas

Fagkonsulent paraidrett

E-post: annekatrine.aas@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 86 90 36

Dekker Vestfold og Buskerud.
Kontorsted: Idrettens Hus, Sandefjord.
Idrettslag: IL Ivrig og Tønsberg seilforening

Simen Kjelsrud

Fagkonsulent paraidrett

E-post: simen.kjelsrud@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 56 75 03

Dekker Oslo.
Kontorsted: Osloidrettens Hus, Ekeberg.
Idrettslag: Kolsås klatreklubb, LYN ski