Ansatte

Nils Einar Aas
Nils Einar Aas
Generalsekretær

Else-Marthe Sørlie Lybekk
Else-Marthe Sørlie Lybekk
Assisterende generalsekretær

Magnus Sverdrup
Magnus Sverdrup
Leder styresekretariat

Frida Blomgren
Frida Blomgren
Leder samfunnskontakt og idrettspolitikk

Per Tøien
Per Tøien
Seniorrådgiver idrettspolitikk

Torstein Busland
Torstein Busland
Seniorrådgiver idrettspolitikk

Jørgen Sundt
Jørgen Sundt
Rådgiver idrettspolitikk

I permisjon.

Ingrid Krogstad
Ingrid Krogstad
Prosjektmedarbeider idrettspolitikk

Finn Aagaard
Finn Aagaard
Kommunikasjonssjef

Geir Owe Fredheim
Geir Owe Fredheim
Senior kommunikasjonsrådgiver

Pernille Ingebrigtsen Dalheim
Pernille Ingebrigtsen Dalheim
Kommunikasjonsrådgiver

Marte Hoel Romskaug
Marte Hoel Romskaug
Kommunikasjonsrådgiver

Vigdis Brekkan
Vigdis Brekkan
Grafisk designer

Rune Arctander
Rune Arctander
Leder internasjonalt utviklingssamarbeid

Susanne Brovold Hvidsten
Susanne Brovold Hvidsten
Rådgiver internasjonalt utviklingssamarbeid

Nicolaj Møller Jensen
Nicolaj Møller Jensen
Rådgiver internasjonalt utviklingssamarbeid

Julie Ravlo
Julie Ravlo
Seniorrådgiver internasjonalt

Per Erik Mæhlum
Per Erik Mæhlum
Daglig leder, Lillehammer Olympic Legacy Sports Center

Madeleine Hermansen Staavi
Madeleine Hermansen Staavi
Prosjektmedarbeider, Lillehammer Olympic Legacy Sports Centre

Biayna Sardarian
Biayna Sardarian
Prosjektleder «Krafttak for mangfold og inkludering»

Lars Neerbye Eriksen
Lars Neerbye Eriksen
Prosjektkoordinator «Krafttak for mangfold og inkludering»

Rebekka Fremstad
Rebekka Fremstad
Prosjektmedarbeider

Dagfrid Forberg
Dagfrid Forberg
Leder breddeidrett, organisasjon og utvikling

Ingvild Reitan
Ingvild Reitan
Leder aktivitetsutvikling

Arnfinn Vik
Arnfinn Vik
Leder kompetanseutvikling

Ole-Anders Stensen
Ole-Anders Stensen
Leder organisasjonsutvikling

Håvard B. Øvregård
Håvard B. Øvregård
Seniorrådgiver

Torkell Seppola
Torkell Seppola
Seniorrådgiver

Åsmund R. Sæbøe
Åsmund R. Sæbøe
Seniorrådgiver

Line Hurrød
Line Hurrød
Forvaltningsrådgiver

Linda Hamiwe Jacobsen
Linda Hamiwe Jacobsen
Seniorrådgiver

Jon Grydeland
Jon Grydeland
Seniorrådgiver trenerutvikling

Elin Horn
Elin Horn
Seniorrådgiver barne- og ungdomsidrett

Stig Magnus Fønhus Grundesen
Stig Magnus Fønhus Grundesen
Rådgiver barne- og ungdomsidrett

Kari Vanebo
Kari Vanebo
Seniorrådgiver paraidrett

Anette Borge
Anette Borge
Rådgiver paraidrett

Michelle Hermandsen
Michelle Hermandsen
Rådgiver bærekraft

Kristin Lundanes Jonvik
Kristin Lundanes Jonvik
Seniorrådgiver Sunn idrett

Katja Smith Ødegaard
Katja Smith Ødegaard
Rådgiver Sunn idrett

Stig Andersson
Stig Andersson
Administrativ konsulent

Marte Johannson
Marte Johannson
Prosjektmedarbeider

Rune Midthaug
Rune Midthaug
Leder kommersiell forretningsutvikling

Ingrid Haukvik-Jensen
Ingrid Haukvik-Jensen
Markedsrådgiver

Bente Engelhardtsen Widding
Bente Engelhardtsen Widding
Markedsrådgiver

Marit Almåsvold Røste
Marit Almåsvold Røste
Arrangementssjef

Kaja Græsholt
Kaja Græsholt
Arrangementsrådgiver

Astrid Jouquand
Astrid Jouquand
Administrasjonskonsulent

Henriette Hillestad Thune
Henriette Hillestad Thune
Juridisk sjef

Tord Jordet
Tord Jordet
Advokat

Siri Grønborg Christensen
Siri Grønborg Christensen
Advokat

Guro Aurtande
Guro Aurtande
Advokat

Ida Sandbakken
Ida Sandbakken
Advokat

Marianne Kirknes Stenslet
Marianne Kirknes Stenslet
Leder HR og kultur

Hilde Myklebust
Hilde Myklebust
Seniorrådgiver HR

Christina Markussen
Christina Markussen
Seniorrådgiver HR

Jorunn Haugen
Jorunn Haugen
Lønnsansvarlig / seniorrådgiver HR

Julie Karima Berg
Julie Karima Berg
Seniorrådgiver etisk og trygg idrett

Kristin Kvam
Kristin Kvam
Seniorrådgiver etisk og trygg idrett

Henrik Tømmeraas Aasvestad
Henrik Tømmeraas Aasvestad
Seniorrådgiver etisk og trygg idrett

Pål Kristen Rønnevik
Pål Kristen Rønnevik
Leder NIF Digital

Sturla Frøyland
Sturla Frøyland
Leder produkt og tjenesteutvikling

Birgit Sandnes Eggemoen
Birgit Sandnes Eggemoen
Fagansvarlig leder business intelligence / innsikt og analyse

Herleik Bollerud
Herleik Bollerud
Leder medlems- og organisasjonsutvikling

Kjell Rune Nordli
Kjell Rune Nordli
Leder digitale arbeidsformer

Thomas Børresen Dalen
Thomas Børresen Dalen
Fagansvarlig økonomi og forvaltning

Stig Arild Martinsen
Stig Arild Martinsen
Leder utvikling

Anita Pelsholen
Anita Pelsholen
Økonomisjef

Wenche Nordlien Bjørkli
Wenche Nordlien Bjørkli
Regnskapsansvarlig

Morten Torp
Morten Torp
Controller

Katrine Osland Netland
Katrine Osland Netland
Forvaltningsansvarlig

Tori Halvorsen
Tori Halvorsen
Teamleder regnskap

Davida Christensen
Davida Christensen
Rådgiver/kundekoordinator

Vigdis Thingelstad
Vigdis Thingelstad
Rådgiver/systemansvarlig

Kai Holmen
Kai Holmen
Rådgiver

Yanfei Sun
Yanfei Sun
Økonomikonsulent

Magne Brænden
Magne Brænden
Økonomikonsulent

Inger-Johanne Dahlseng
Inger-Johanne Dahlseng
Lønnskonsulent

Stine Rudshavn Jacobsen
Stine Rudshavn Jacobsen
Lønnskonsulent

Said Maimouni
Said Maimouni
Resepsjonssjef

Kjell Tosterud
Kjell Tosterud
Prosjektkoordinator

Marianne Hilmarsen
Marianne Hilmarsen
Rådgiver paraidrett

Dekker Agder.

Kontorsted: Idrettens Hus, Kristiansand.

Alexandra Hastings
Alexandra Hastings
Rådgiver paraidrett

Dekker Akershus, Buskerud og Østfold.

Kontorsted: Idrettens Hus, Fredrikstad.

Hilde Håkenstad
Hilde Håkenstad
Rådgiver paraidrett

Dekker Innlandet.

Kontorsted: Idrettens Hus, Kleivbakken 9, 2618 Lillehammer.

Nils-Erik Ulset
Nils-Erik Ulset
Rådgiver paraidrett

Dekker Møre og Romsdal.

Kontorsted: Idrettssenteret, Molde.

Torben Simonsen
Torben Simonsen
Rådgiver paraidrett

Dekker Nordland.

Kontorsted: Aspmyra stadion, Bodø.

Kine Wold Lunde
Kine Wold Lunde
Rådgiver paraidrett

Dekker Oslo.

Kontorsted: Bryn.

Lene Byberg
Lene Byberg
Rådgiver paraidrett

Dekker Rogaland.

Kontorsted: Idrettens Hus, Viking stadion, Stavanger

Pablo Vargas
Pablo Vargas
Rådgiver paraidrett

Dekker Troms og Finnmark.

Kontorsted: Idrettens Hus, Tromsø

Per-Einar Johannessen
Per-Einar Johannessen
Rådgiver paraidrett

Dekker Trøndelag.

Kontorsted: Idrettens Hus, Trondheim.

Anne Katrine Aas
Anne Katrine Aas
Rådgiver paraidrett

Dekker Vestfold og Telemark.

Kontorsted: Idrettens Hus, Sandefjord.

Aida Husic Dahlen
Aida Husic Dahlen
Rådgiver paraidrett

Dekker Vestland.

Kontorsted: Idrettens Hus, Bergen.