Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

 

Ansatte

Karen Kvalevåg

Generalsekretær

E-post: karen.kvalevag@idrettsforbundet.no
Mobil: 93461571

Anja Veum

Breddeidrettssjef

E-post: anja.veum@idrettsforbundet.no
Mobil: 90 97 86 64

Ledelse av avdelingen.

Idrettslag: IL Koll, Oslo kajakklubb og NIF BIL

Stig Andersson

Administrativ konsulent

E-post: stig.andersson@idrettsforbundet.no
Telefon: 45473010

Idrettsmerket og diverse administrative oppgaver.

Arnfinn Vik

Kompetanseutviklingssjef

E-post: arnfinn.vik@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 88 62 54

Kompetanseutvikling, kompetanseutvalget og oppfølging av idrettskrets.

Idrettslag: Hvittingfoss IL

Torkell Seppola

Rådgiver kompetanseutvikling

E-post: torkell.seppola@idrettsforbundet.no
Mobil: 93 84 19 64

Ansvarsområde: Felles konsept organisasjons- og ledelsesutvikling. Utdanning og oppfølging av veiledere og kurslærere, utvikling fagansatte i forbund og idrettskretser og styrekurs.

Idrettslag: Finnsnes IL

Kari Vanebo

Seniorrådgiver kompetanseutvikling

E-post: kari.vanebo@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 60 62 79

Særforbundskontakt, mentorprogram for kvinnelige ledere, lederutvikling, styrekurs særforbund.

Idrettslag: Bardufoss og Omegn idrettsforening, Holmen IF – håndball piker 33, Billingstad idrettsforening og Kolsås Klatreklubb

Åsmund R. Sæbøe

Rådgiver kompetanseutvikling

E-post: asmund.saeboe@idrettsforbundet.no
Telefon: 22 89 56 50
Mobil: 97 56 62 04

Ansvarsområde: Klubbutvikling og særforbundsutvikling. Bedre klubb, idrettens styringsbarometer og effektmåling.

Idrettslag: Blindern rugbyklubb, Oslo kajakklubb, Oslostudentenes idrettsklubb, Helgerød idrettslag og Sandefjord seilforening.

Antero Wallinus-Rinne

Seniorrådgiver trenerutvikling

E-post: antero.wallinus-rinne@nif.idrett.no
Telefon: 21 02 96 09
Mobil: 41 90 02 96

Trenerløypa.

Idrettslag: Tunet IBK, Monolitten IBK, IK Tjalve, OSI Innebandy, Mälarhöjdens IK, SOIK Hellas, NIH Studentidrettslag, NIH BIL, Skeid Fotball, Sportsklubben Vidar og NIF BIL

Jon Grydeland

Rådgiver trenerutvikling

E-post: jon.grydeland@idrettsforbundet.no
Mobil: 92044979

Trenerløypa.

Idrettslag: Oslo Volley, Koll IL, Kristiansund VBK, KFUM Oslo, Lier VBK, Drammen BTK, Preikestolen Golfklubb, Liungen IF

Marianne Sperre

Fagansvarlig paraidrett

E-post: marianne.sperre@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 50 49 60

Forvaltning midler paraidrett, ansvarlig nettverk paraidrett.

Idrettslag: Strømmen og Lillestrøm Skiklubb, Lillestrøm Håndballklubb og Oslo Kajakklubb

Mette M. Berg

Rådgiver paraidrett

E-post: Mette.Berg@idrettsforbundet.no
Mobil: +47 954 30 480

Ansvarsområde: Samarbeid særforbund, klassifisering, Special Olympics, Deaflympics, Døveidrettsutvalg, Utvalg for idrett for utviklingshemmede.

Idrettslag: Helios IL, Holtsmark GK, NIF BIL, Drammen SVK, Jutul IL

Mads Andreassen

Fagansvarlig idrettsfag

E-post: mads.andreassen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 03 74

Bestemmelser om barneidrett og idrettens barnerettigheter, post 3, ungdomsløftet, idrettskurs.

Idrettslag: IL Heming og Lommedalen Golfklubb

Elin Horn

Rådgiver breddeidrett

E-post: elin.horn@idrettsforbundet.no
Mobil: 95 95 95 48

Bestemmelser om barneidrett og idrettens barnerettigheter, idrettskurs, post 3.
Idrettslag: Vålerengens idrettsforening

Linda S. Jacobsen

Rådgiver breddeidrett / prosjektleder Kina-samarbeidet

E-post: linda.jacobsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 94 05 00 79

Økonomi som barriere.

Idrettslag: Harestua IL. Hadeland KFK og Gjelleråsen IF

Line Hurrød

Forvaltningsrådgiver

E-post: line.hurrod@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 67 00 15

Ansvarsområde: EkstraStiftelsen, Inkludering i IL, Støtteordningen til Idrettsskoler, UNG-frivillig Fond, Lokale aktivitetsmidler (LAM), Voksenopplæringsmidler (VO-midler).

Idrettslag: Rustad IL og NIF BIL

Håvard B. Øvregård

Rådgiver verdiarbeid

E-post: havard.ovregard@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 77 31 57

Verdiarbeid, forebygging og håndtering av diskriminering og trakassering, alkohol og tobakk.

Idrettslag: Eid IL, Folkestad IL, Norsk Folkehjelp BIL og NIF BIL

Bjørn Omar Evju

Sjef for internasjonalt utviklingssamarbeid

E-post: boe@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 00 61

Leder for idrettens bistandsarbeid. Idrettslag: Persbråten Basket, Idrettens hus bedriftidrettslag og OSI

Fredrik Ødegaard

Rådgiver internasjonalt utviklingssamarbeid

E-post: fredrik.odegaard@idrettsforbundet.no
Mobil: 99 60 27 85

Oppfølging NORAD-midler. Idrettslag: Idrettsforeningen Birkebeineren Krokstadelva (IBK)

Ketil Husøy

Rådgiver internasjonalt utviklingssamarbeid

E-post: ketil.husoy@idrettsforbundet.no
Mobil: 47 93 45 67 44

Idrettens fredskorps. Idrettslag: Konnerud IL, IF Hellas, Drammens Skøiteklubb, Strømsgodset IF, NTNUI, Drammen FK, Holtsmark GK, Asker GK og NIF B.I.L.

Lind Gustafsdottir

Rådgiver internasjonalt utviklingssamarbeid

E-post: lind.gustafsdottir@idrettsforbundet.no
Mobil: 40413975

Idrettens fredskorps. Idrettslag: BIL og Bærum Kajakklubb 
I permisjon

Rune Midthaug

Leder organisasjon og kommunikasjon

E-post: rune.midthaug@idrettsforbundet.no
Mobil: 90 01 00 09

Idrettslag: Vind IL og Drøbak-Frogn IL

Geir Owe Fredheim

Informasjonsrådgiver

E-post: geir.o.fredheim@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 83
Mobil: 47 23 59 57

Idrettslag: Lindeberg Sportsklubb, NIF BIL, Sportsklubben Ceres og Vestli IL

Karl Filip Singdahlsen

Informasjonsrådgiver

E-post: kalle@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 64 06 01

Idrettslag: Trosvik IF og Røkla

Vigdis Brekkan

Grafisk designer

E-post: vigdis.brekkan@idrettsforbundet.no
Mobil: 99 69 71 56

Idrettslag: IL Goma fotball, IL Braatt fotball og bryting, Clausenengen FK, Kristiansund Karateklubb, Skeid fotball, Gjensidige BIL og NIF BIL

Per Tøien

Idrettspolitisk rådgiver

E-post: per.toien@idrettsforbundet.no

Idrettslag: Oslo Turn, Uranienborg Turn, Teisen Basket, Asker BC, Northeast Missouri State University, Korsvoll IL, Kjelsås IL, Kvinesdal GK og Skiforeningen

Anne Kristine Soltvedt

Politisk rådgiver

E-post: anne.kristine.soltvedt@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 00 34

Idrettslag: Søgne Turnforening, Viking TIF og NIF BIL

Torstein Busland

Anleggsrådgiver

E-post: torstein.busland@idrettsforbundet.no
Mobil: 90926979

Idrettslag: Drammens Ballklubb og Drammen Bandy

Martin Hafsahl

I permisjon til 21.08.2019

E-post: martin.hafsahl@idrettsforbundet.no
Telefon: -- --
Mobil: 41 90 00 90

Øystein Dale

Rådgiver

E-post: oystein.dale@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 00 99

Idrettslag: Konnerud IL

Magnus Sverdrup

Sjef internasjonal avdeling

E-post: magnus.sverdrup@idrettsforbundet.no
Mobil: 99 64 58 56

Arbeidsområde: Leder i internasjonal avdeling, rådgiver i generalsekerariatet, sekretær for Idrettsstyret. 
Idrettslag: IK Våg

Julie Ravlo

Internasjonal rådgiver

E-post: julie.ravlo@idrettsforbundet.no
Mobil: 47 63 34 56

Idrettslag: NIF BIL, Norges idrettshøgskoles idrettslag, IK Grand/Bodø, Levanger FK, Sverre IL og Frol IL

Linda S. Jacobsen

Rådgiver breddeidrett / prosjektleder Kina-samarbeidet

E-post: linda.jacobsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 94 05 00 79

Økonomi som barriere.

Idrettslag: Harestua IL. Hadeland KFK og Gjelleråsen IF

Henriette Hillestad Thune

Juridisk sjef

E-post: lovsaker@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Tord Jordet

Advokat

E-post: lovsaker@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Siri Grønborg Christensen

Advokat

E-post: lovsaker@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Morten Schønfeldt

Markedssjef

E-post: morten.schonfeldt@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 20 08 78

Idrettslag: Bekkelaget SK, Wing IL, Sandefjord HK, Fredensborg/Ski, Nordstrand IF og Langhus IL

Bente Engelhardtsen Widding

Ass. markedssjef

E-post: bente.widding@idrettsforbundet.no
Mobil: 95 29 51 56

Idrettslag: Heming IL og Storebjørn Telemarksklubb

Bente Bjørnstad

Prosjektleder

E-post: bente.bjornstad@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029046
Mobil: 41 90 04 01

Idrettslag: Ready

Ingrid Haukvik-Jensen

Prosjektleder

E-post: ingrid.haukvik-jensen@idrettsforbundet.no
Mobil: 48 06 43 35

Idrettslag: NIF BIL, Coalporters Rowing Club, IL BUL og Ares Turnforening

Pål Kristen Rønnevik

Leder forretningsutvikling og fornying og prosjektleder modernisering

E-post: palron@idrettsforbundet.no
Mobil: 90960504

Nesodden Håndballklubb og Frisk Asker.

Kjetil Bakke

IT-sjef

E-post: kjetil.bakke@idrettsforbundet.no
Mobil: +47 99260961

Niels Røine

Prosjektleder digitalisering og kommunikasjonssjef

E-post: niels.roine@idrettsforbundet.no
Mobil: 90 93 65 08

Elisabeth Seeberg

Arrangementssjef

E-post: elisabeth.seeberg@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 99 99
Mobil: 41 90 00 04

Idrettslag: Ready og Oslo Golfklubb

Marit Almåsvold Røste

Prosjektleder arrangement

E-post: marit.roste@idrettsforbundet.no
Telefon: 92 24 14 00

Idrettslag: Vind IL

Anita Pelsholen

Stabssjef / Økonomisjef

E-post: anita.pelsholen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41900050

Idrettslag: Storhamar, KFUM Oslo og Skeid

Wenche Nordlien

Regnskapsansvarlig

E-post: wenche.nordlien@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 75
Mobil: 92 60 27 29

Idrettslag: Rudsbygd IL

Morten Torp

Controller

E-post: morten.torp@idrettsforbundet.no
Mobil: 48 03 41 68

Idrettslag: Ulefoss Sportsforening, Rustad IL og Bøler IF

Stine Schultz Heireng

Forvaltningsansvarlig

E-post: stine@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 00 01

Idrettslag: Kolbotn IL, Ski IL og Ås IL

Kai Holmen

Daglig leder

E-post: kai.holmen@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895641
Mobil: 41 52 30 75

Idrettslag: Hedalen IL

Vigdis Thingelstad

Rådgiver

E-post: vigdis.thingelstad@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 80
Mobil: 41 90 00 20

Idrettslag: Asker SK

Jack Martinsen

Økonomikonsulent

E-post: jack.martinsen@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 91 03
Mobil: 93 21 20 63

Yanfei Sun

Økonomikonsulent

E-post: yanfei.sun@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 91 04
Mobil: 92 07 87 08

Davida Christensen

Økonomikonsulent

E-post: davida.christensen@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895636
Mobil: 93 86 86 91

Idrettslag: NIF BIL

April He Chunyan

Økonomikonsulent

E-post: april@idrettsforbundet.no
Mobil: 45 03 52 88

Idrettslag: NIF BIL

Magne Brænden

Økonomikonsulent

E-post: magne.braenden@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895503
Mobil: 93 05 56 89

Idrettslag: Lillomarka Orienteringslag, Lillomarka Skiklubb og Nittedal IL.

Morten Schau

Økonomikonsulent

E-post: morten.schau@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895992
Mobil: 97 59 74 62

Idrettslag: Røa IL og Oslofjord Triatlon

Benedicte Hauge

Økonomikonsulent

E-post: benedicte.hauge@idrettsforbundet.no
Telefon: 22 89 57 08

Klubber: IK Tjalve, Kristiansand IF og IK Våg

Anita Ragnhildstveit

Økonomikonsulent

E-post: anita.ragnhildstveit@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895734
Mobil: 93416913

Espen Olsen

Økonomikonsulent

E-post: espen.olsen@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895993
Mobil: 45 80 11 82

Ingvild Litlabø

Økonomikonsulent

E-post: ingvild.litlabo@idrettsforbundet.no
Telefon: 22021872
Mobil: 99 55 16 69

Idrettslag: Kjelsås IL

Nielsine Jørgensen

Regnskapsmedarbeider

E-post: nielsine.jorgensen@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895986

Inger-Johanne Dahlseng

Økonomikonsulent

E-post: inger-johanne.dahlseng@idrettsforbundet.no
Mobil: 40606422

Hilde Myklebust

HR-sjef

E-post: hilde.myklebust@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 36 96 88

Idrettslag: IL Heming, BUL og NIF BIL. 

Christina Markussen

HR-rådgiver

E-post: christina.markussen@idrettsforbundet.no
Mobil: 45015790

Idrettslag: Asker Skiklubb, tidligere Reistad IL, Hypo Bank, Vestar, Refstad-Veitvedt og Holmen IF.

Jorunn Haugen

Lønnsansvarlig

E-post: jorunn.haugen@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 79
Mobil: 91 61 90 71

Idrettslag: Rustad IL

Ranveig Tveitnes

Driftssjef

E-post: ranveig.tveitnes@idrettsforbundet.no
Mobil: 48 04 66 26

Idrettslag: Oslo Tennisklubb, Gular IL, Fana IL.

Astrid Jouquand

Administrasjonskonsulent

E-post: astrid.jouquand@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 49 15 41

Idrettslag: Røros IL og NIF BIL

Kaja Græsholt

Administrasjonsrådgiver

E-post: kaja.graesholt@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 06 36 25

Idrettslag: NIF BIL, Kjelsås, Korsvoll, Furuset og Oppsal.

Ranveig Tveitnes

Driftssjef

E-post: ranveig.tveitnes@idrettsforbundet.no
Mobil: 48 04 66 26

Idrettslag: Oslo Tennisklubb, Gular IL, Fana IL.

Said Maimouni

Resepsjonssjef

E-post: said.maimouni@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Idrettslag: Lyn Fotball og Stabæk Fotball

Christina Skageberg Kiil

Sentralbord / resepsjonsmedarbeider

E-post: christina.skagebergkiil@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Idrettslag: Bærums Verk Hauger og Oslo Seilforening

Sunniva Olsen

Sentralbord / resepsjonsmedarbeider

E-post: sunniva.olsen@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Vigdis Bente Mørdre

Fagkonsulent paraidrett

E-post: vigdis.mordre@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 08
Mobil: 97 75 02 50

Dekker Akershus og Østfold.
Kontorsted: Idrettens Hus i Strømmen.
Idrettslag: Øvre Romerike Handicapidrettslag

Per-Einar Johannessen

Informasjons- og fagkonsulent paraidrett

E-post: PerEinar.Johannessen@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 40 28 03

Dekker Møre og Romsdal, Sør-Trøndelag og Nord-Trøndelag.
Kontorsted: Idrettens Hus, Trondheim.
Idrettslag: Trondhjems Skiklub og Nyborg IL

Thea Lunde Christiansen

Fagkonsulent paraidrett

E-post: Thea.Christiansen@idrettsforbundet.no
Telefon: 55 59 58 09
Mobil: 97 77 69 11

Dekker Hordaland og Sogn og Fjordane.
Kontorsted: Idrettens Hus, Brann Stadion.

Torben Simonsen

Fagkonsulent paraidrett

E-post: torben.simonsen@idrettsforbundet.no
Telefon: 75 71 14 10
Mobil: 41 90 02 51

Dekker Nordland, Troms og Finnmark
Kontorsted: Aspmyra stadion, Bodø
Idrettslag: Idrettens Hus BIL Bodø

Brit Ingebjørg Fossli

Fagkonsulent paraidrett

E-post: Britingebjorg.Fossli@idrettsforbundet.no
Mobil: 97 09 51 54

Dekker Telemark, Aust- og Vest-Agder.
Kontorsted: Idrettens Hus, Sør-Amfi, Arendal.
Idrettslag: Imås IL, Aust-Agder IK BIL

Hilde Håkenstad

Fagkonsulent paraidrett

E-post: hilde.haakenstad@idrettsforbundet.no
Mobil: 93 03 05 25

Dekker Oppland.
Kontorsted: Idrettens Kompetansesenter Innlandet (IKI) Fakkelgården Storhove, Lillehammer.
Idrettslag: Lillehammer Skiklub, Lillehammer Cykleklubb og Tyrili klatreklubb

Anne Katrine Aas

Fagkonsulent paraidrett

E-post: annekatrine.aas@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 86 90 36

Dekker Vestfold og Buskerud.
Kontorsted: Idrettens Hus, Sandefjord.
Idrettslag: IL Ivrig og Tønsberg seilforening

Simen Kjelsrud

Fagkonsulent paraidrett

E-post: simen.kjelsrud@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 56 75 03

Dekker Oslo.
Kontorsted: Osloidrettens Hus, Ekeberg.
Idrettslag: Kolsås klatreklubb, LYN ski