Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

 

Ansatte

Inge Andersen

Generalsekretær

E-post: inge.andersen@idrettsforbundet.no
Mobil: 90122833

Idrettslag: Loddefjord IL

Øystein Dale

Assisterende generalsekretær

E-post: oystein.dale@idrettsforbundet.no
Mobil: 41900099

Idrettslag: Konnerud IL

Magnus Sverdrup

Leder av internasjonal avdeling

E-post: magnus.sverdrup@idrettsforbundet.no
Mobil: 99645856

Arbeidsområde: Leder i internasjonal avdeling, rådgiver i generalsekerariatet, sekretær for Idrettsstyret.
Idrettslag: IK Våg

Kaja Græsholt

Rådgiver

E-post: kaja.graesholt@idrettsforbundet.no
Mobil: 92063625

I permisjon til 2016.
Idrettslag: NIF BIL, Kjelsås, Korsvoll, Furuset og Oppsal.

Astrid Jouquand

Administrasjonssekretær

E-post: astrid.jouquand@idrettsforbundet.no
Mobil: 92491541

Idrettslag: Røros IL og NIF BIL

Niels Røine

Kommunikasjonssjef

E-post: niels.roine@idrettsforbundet.no
Mobil: 909 36 508

Martin Hafsahl

Informasjonssjef

E-post: martin.hafsahl@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 36
Mobil: 419 00 090

Idrettslag: Tanum IBK, Sagene IF, IF Ørnulf, Tivoli IBK, Viking BK, Bærums Skiklub, Nesøya IL, Holmen IF, Frisk Asker, FK Vidar og TS Håndverk BIL Rinkbandy

Per Tøien

Leder av idrettspolitisk avdeling

E-post: per.toien@idrettsforbundet.no

Idrettslag: Oslo Turn, Uranienborg Turn, Teisen Basket, Asker BC, Northeast Missouri State University, Korsvoll IL, Kjelsås IL, Kvinesdal GK og Skiforeningen

Kjetil Bakke

IT-sjef

E-post: kjetil.bakke@idrettsforbundet.no
Mobil: 99 26 09 61

Bærums Verk Hauger IF

Geir Owe Fredheim

Informasjonsrådgiver

E-post: geir.o.fredheim@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 83
Mobil: 472 35 957

Idrettslag: Lindeberg Sportsklubb, NIF BIL, Sportsklubben Ceres og Vestli IL

Karl Filip Singdahlsen

Informasjonsrådgiver

E-post: kalle@idrettsforbundet.no
Mobil: 92640601

Idrettslag: Trosvik IF og Røkla

Vigdis Brekkan

Grafisk designer

E-post: vigdis.brekkan@idrettsforbundet.no
Mobil: 99 69 71 56

Idrettslag: IL Goma fotball, IL Braatt fotball og bryting, Clausenengen FK, Kristiansund Karateklubb, Skeid fotball, Gjensidige BIL og NIF BIL

Caroline Dokken Wendelborg

Rådgiver

E-post: cdw@idrettsforbundet.no
Mobil: 93482525

Idrettslag: Glassverket IF, Åskollen FK og Åssiden IF

Torstein Busland

Anleggsrådgiver

E-post: torstein.busland@idrettsforbundet.no
Mobil: 90926979

Idrettslag: Drammens Ballklubb og Drammen Bandy

Anne Kristine Soltvedt

Rådgiver samfunnskontakt

E-post: anne.kristine.soltvedt@idrettsforbundet.no
Mobil: 41900034

Idrettslag: Søgne Turnforening, Viking TIF og NIF BIL

Tore Buli

Webansvarlig

E-post: tore.buli@idrettsforbundet.no
Mobil: 93428716

Idrettslag: Lyn, Frigg, NTHI, Korsvoll

Anja Veum

Utviklingssjef

E-post: anja.veum@idrettsforbundet.no
Mobil: 90978664

Idrettslag: Lyn, Oslo kajakklubb og NIF BIL

Arnfinn Vik

Ass. utviklingssjef

E-post: arnfinn.vik@idrettsforbundet.no
Mobil: 91886254

Idrettslag: Hvittingfoss IL

Marianne Sperre

Leder idrett for mennesker med funksjonsnedsettelse

E-post: marianne.sperre@idrettsforbundet.no
Mobil: 41504960

Idrettslag: Strømmen og Lillestrøm Skiklubb, Lillestrøm Håndballklubb og Oslo Kajakklubb

Mads Andreassen

Fagansvarlig barn og ungdom

E-post: mads.andreassen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41900374

Idrettslag: IL Heming og Lommedalen Golfklubb

Mari Bjone

Rådgiver barn og ungdom

E-post: mari.bjone@idrettsforbundet.no
Mobil: 41210565

Idrettslag: BUL, Grei Turn, Grorud IL, Oslo Ryttersportsklubb, University of Washington, Loughborough University, Sale Harriers Manchester og Lillehammer Idrettsforening.

Kathrine Godager

Rådgiver ungdom

E-post: kathrine.godager@idrettsforbundet.no
Mobil: 91881747

Idrettslag: Røa IL

Linda Torége

Rådgiver idrett for mennesker med funksjonsnedsettelse

E-post: linda.torege@idrettsforbundet.no
Mobil: 92409336

Idrettslag: Lekebergs IF, Garphyttans IF, Streetwise Sport Association og NIF BIL

Charlotte Ringnes Relling

Fagkonsulent idrett for mennesker med funksjonsnedsettelse

E-post: charlotte.relling@idrettsforbundet.no
Telefon: +4721029000
Mobil: +4741666566

Ansvarsområde: Special Olympics
Idrettslag: Fredensborg/Ski håndballklubb, Ski IL, Bærumsverk IF og Helset IL

Anders Hoff

Rådgiver utdanning

E-post: anders.hoff@idrettsforbundet.no
Mobil: 41900293

Idrettslag: Hitra IL, Trond IL, IL Minerva og NIF BIL

Håvard B. Øvregård

Rådgiver verdiarbeid

E-post: havard.ovregard@idrettsforbundet.no
Mobil: 91773157

Idrettslag: Eid IL, Folkestad IL, Norsk Folkehjelp BIL og NIF BIL

Sverre Aarsand

Rådgiver skole/SFO - inkludering i idrettslag

E-post: sverre.aarsand@idrettsforbundet.no
Mobil: 41900051

Arbeidsområde: idrett i skole/skolefritidsordning og inkludering i idrettslag.
Idrettslag: NIF BIL, Orangia Tennis club, Grei SK, Rommen SK, Grorud IL, Skaga IL og Stovnerkameratene IL.

Line Hurrød

Rådgiver voksenidrett og folkehelse

E-post: line.hurrod@idrettsforbundet.no
Mobil: 41670015

Idrettslag: NIF BIL og OUS BIL

John Anders Bjørkøy

Rådgiver trenerutvikling

E-post: john.anders@idrettsforbundet.no
Mobil: 95150945

Idrettslag: Fredrikstad FK, Lillestrøm SK, Odd Grenland, Gjelleråsen IF og Kjelsås IL

Antero Wallinus-Rinne

Rådgiver trenerutvikling

E-post: antero.wallinus-rinne@nif.idrett.no
Telefon: 21029609
Mobil: 41900296

Idrettslag: Tunet IBK, Monolitten IBK, IK Tjalve, OSI Innebandy, Mälarhöjdens IK, SOIK Hellas, NIH Studentidrettslag, NIH BIL, Skeid Fotball og NIF BIL

Torkell Seppola

Rådgiver kompetanseutvikling

E-post: torkell.seppola@idrettsforbundet.no
Mobil: 93841964

Idrettslag: Finnsnes IL

Kari Vanebo

Seniorrådgiver organisasjonsutvikling

E-post: kari.vanebo@idrettsforbundet.no
Mobil: 916 06 279

Bardufoss og Omegn idrettsforening, Holmen IF – håndball piker 33, Billingstad idrettsforening og Kolsås Klatreklubb

Åsmund R. Sæbøe

Fagkonsulent - Bedre klubb

E-post: asmund.saeboe@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895650
Mobil: 97566204

Idrettslag: Blindern rugbyklubb, Oslo kajakklubb, Oslostudentenes idrettsklubb, Helgerød idrettslag og Sandefjord seilforening

Ena Strandli

Rådgiver

E-post: ena.strandli@idrettsforbundet.no
Mobil: 45299988

Idrettslag: Oslo Kajakklubb

Stig Andersson

Fagkonsulent

E-post: stig.andersson@idrettsforbundet.no
Telefon: 45473010

Linda S. Jacobsen

Fagkonsulent

E-post: linda.jacobsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 40 58 80 17

Idrettslag: Harestua IL. Hadeland KFK og Gjelleråsen IF

Morten Schønfeldt

Markedsdirektør

E-post: morten.schonfeldt@idrettsforbundet.no
Mobil: 92200878

Idrettslag: Bekkelaget SK, Wing IL, Sandefjord HK, Fredensborg/Ski, Nordstrand IF og Langhus IL

Bente Engelhardtsen Widding

ass. markedsdirektør

E-post: bente.widding@idrettsforbundet.no
Mobil: 95295156

Idrettslag: Heming IL og Storebjørn Telemarksklubb

Jannicke Sand Aspen

Prosjektleder

E-post: jannicke.sand.aspen@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029115
Mobil: 41900403

Idrettslag: Sverresborg Idrettsforening

Bente Bjørnstad

Prosjektleder

E-post: bente.bjornstad@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029046
Mobil: 41900401

Idrettslag: Ready

Ingrid Haukvik-Jensen

Prosjektleder

E-post: ingrid.haukvik-jensen@idrettsforbundet.no
Mobil: 48064335

Idrettslag: NIF BIL, Coalporters Rowing Club, IL BUL og Ares Turnforening

Geir Johannessen

Ass. organisasjonssjef

E-post: lovsaker@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029000

Juridiske spørsmål fra: Enkeltmedlemmer, idrettslag og idrettsråd rettes til idrettskretsene. Særkretser rettes til særforbundene. Idrettskretser og særforbund rettes til NIF.

Henriette Hillestad Thune

Juridisk sjef

E-post: lovsaker@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029000

Tord Jordet

Advokat

E-post: lovsaker@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029000

Siri Grønborg Christensen

Advokat

E-post: lovsaker@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029000

Elisabeth Seeberg

Arrangementssjef

E-post: elisabeth.seeberg@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029999
Mobil: 41900004

Idrettslag: Ready og Oslo Golfklubb

Marit Almåsvold Røste

Prosjektleder arrangement

E-post: marit.roste@idrettsforbundet.no
Telefon: 92241400

Idrettslag: Vind IL

Bjørn Omar Evju

Avd.leder internasjonal avdeling

E-post: boe@idrettsforbundet.no
Mobil: 41900061

Idrettslag: Persbråten Basket, Idrettens hus bedriftidrettslag og OSI

Fredrik Ødegaard

Internasjonal rådgiver

E-post: fredrik.odegaard@idrettsforbundet.no
Mobil: 99602785

Idrettslag: Idrettsforeningen Birkebeineren Krokstadelva (IBK)

Lind Gustafsdottir

Internasjonal rådgiver

E-post: lind.gustafsdottir@idrettsforbundet.no
Mobil: 40413975

Idrettslag: BIL og Bærum Kajakklubb

Julie Ravlo

Internasjonal rådgiver

E-post: julie.ravlo@idrettsforbundet.no
Mobil: 47633456

Idrettslag: NIF BIL, Norges idrettshøgskoles idrettslag, IK Grand/Bodø, Levanger FK, Sverre IL og Frol IL

Vigdis Bente Mørdre

Fagkonsulent idrett for mennesker med funksjonsnedsettelse

E-post: vigdis.mordre@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 08
Mobil: 97 75 02 50

Dekker Akershus og Østfold.
Kontorsted: Idrettens Hus i Strømmen.
Idrettslag: Øvre Romerike Handicapidrettslag

Per-Einar Johannessen

Informasjons- og fagkonsulent idrett for mennesker med funksjonsnedsettelse

E-post: PerEinar.Johannessen@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 40 28 03

Dekker Møre og Romsdal, Sør-Trøndelag og Nord-Trøndelag.
Kontorsted: Idrettens Hus, Trondheim.
Idrettslag: Trondhjems Skiklub og Nyborg IL

Thea Lunde Christiansen

Fagkonsulent idrett for mennesker med funksjonsnedsettelse

E-post: Thea.Christiansen@idrettsforbundet.no
Telefon: 55 59 58 09
Mobil: 97 77 69 11

Dekker Hordaland og Sogn og Fjordane.
Kontorsted: Idrettens Hus, Brann Stadion.

Torben Simonsen

Fagkonsulent idrett for mennesker med funksjonsnedsettelse

E-post: torben.simonsen@idrettsforbundet.no
Telefon: 75 71 14 10
Mobil: 41 90 02 51

Dekker Nordland, Troms og Finnmark
Kontorsted: Aspmyra stadion, Bodø
Idrettslag: Idrettens Hus BIL Bodø

Brit Ingebjørg Fossli

Fagkonsulent idrett for mennesker med funksjonsnedsettelse

E-post: Britingebjorg.Fossli@idrettsforbundet.no
Mobil: 97 09 51 54

Dekker Telemark, Aust- og Vest-Agder.
Kontorsted: Idrettens Hus, Sør-Amfi, Arendal.
Idrettslag: Imås IL, Aust-Agder IK BIL

Hilde Håkenstad

Fagkonsulent idrett for mennesker med funksjonsnedsettelse

E-post: hilde.haakenstad@idrettsforbundet.no
Mobil: 93 03 05 25

Dekker Oppland.
Kontorsted: Idrettens Kompetansesenter Innlandet (IKI) Fakkelgården Storhove, Lillehammer.
Idrettslag: Lillehammer Skiklub, Lillehammer Cykleklubb og Tyrili klatreklubb

Anne Katrine Aas

Fagkonsulent idrett for mennesker med funksjonsnedsettelse

E-post: annekatrine.aas@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 86 90 36

Dekker Vestfold og Buskerud.
Kontorsted: Idrettens Hus, Sandefjord.
Idrettslag: IL Ivrig og Tønsberg seilforening

Håvard Lium

Fagkonsulent idrett for mennesker med funksjonsnedsettelse

E-post: havard.lium@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00
Mobil: 93 41 47 13

Dekker Nordland, Troms og Finnmark.
Kontorsted: Alfheim stadion, Tromsø.
Idrettslag: Tromsø klatreklubb.

Simen Kjelsrud

Fagkonsulent idrett for mennesker med funksjonsnedsettelse

E-post: simen.kjelsrud@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 56 75 03

Dekker Oslo.
Kontorsted: Osloidrettens Hus, Ekeberg.
Idrettslag: Kolsås klatreklubb, LYN ski

Anita Pelsholen

Økonomisjef

E-post: anita.pelsholen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41900050

Idrettslag: Storhamar, KFUM Oslo og Skeid

Wenche Nordlien

Controller

E-post: wenche.nordlien@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029075
Mobil: 92602729

Idrettslag: Rudsbygd IL
I permisjon

Morten Torp

Controller

E-post: morten.torp@idrettsforbundet.no
Mobil: 48034168

Idrettslag: Ulefoss Sportsforening, Rustad IL og Bøler IF

Stine Schultz Heireng

Controller

E-post: stine@idrettsforbundet.no
Mobil: 41900001

Idrettslag: Kolbotn IL, Ski IL og Ås IL

Kai Holmen

Daglig leder

E-post: kai.holmen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41523075

Idrettslag: Hedalen IL

Vigdis Thingelstad

Økonomirådgiver

E-post: vigdis.thingelstad@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029080
Mobil: 41900020

Idrettslag: Asker SK

Jorunn Kirkesæther

Økonomikonsulent

E-post: jorunn.kirkesaether@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029102
Mobil: 95164070

Idrettslag: Bodø Glimt, Bodø svømmeklubb og NIF BIL

Eirik Hunæs

Økonomikonsulent

E-post: eirik.hunaes@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029078
Mobil: 90075362

Idrettslag: Furuset IF, Linderud IL og Losby Golfklubb

Jack Martinsen

Økonomikonsulent

E-post: jack.martinsen@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029103
Mobil: 93212063

Yanfei Sun

Økonomikonsulent

E-post: yanfei.sun@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029104
Mobil: 92 07 87 08

Davida Christensen

Økonomikonsulent

E-post: davida.christensen@idrettsforbundet.no
Mobil: 93868691

Idrettslag: NIF BIL

Elin Jensen

Økonomikonsulent

E-post: elin.jensen@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029082

Idrettslag: NIF BIL

Heidi Hande

Økonomikonsulent

E-post: heidi.hande@idrettsforbundet.no
Mobil: 99521069

April He Chunyan

Økonomikonsulent

E-post: april@idrettsforbundet.no
Mobil: 45035288

Idrettslag: NIF BIL

Magne Brænden

Økonomikonsulent

E-post: magne.braenden@idrettsforbundet.no
Mobil: 93055689

Idrettslag: Lillomarka Orienteringslag, Lillomarka Skiklubb og Nittedal IL.

Ann Kristin Larsen

Økonomikonsulent

E-post: annkristin.larsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 98 88 14 54

Idrettslag: Refstad IL og Fjellhammer IL

Morten Schau

Økonomikonsulent

E-post: morten.schau@idrettsforbundet.no
Mobil: 97597462

Idrettslag: Røa IL og Oslofjord Triatlon

Yudelkis Martinez Genaro

Regnskapsmedarbeider

E-post: yudelkis.genaro@idrettsforbundet.no
Mobil: 45 20 07 06

Idrettslag: Idrettsklubben Tjalve 

Hege Skillebekk

Økonomikonsulent

E-post: hege.skillebekk@idrettsforbundet.no
Mobil: 90598170

Idrettslag: Nittedal Rideklubb og Bækkelagets Sportsklubb.

Hilde Myklebust

Personalsjef

E-post: hilde.myklebust@idrettsforbundet.no
Mobil: 91369688

Idrettslag: IL Heming, BUL og NIF BIL. 

Heidi Løchen

Personalrådgiver

E-post: heidi.lochen@idrettsforbundet.no
Mobil: 97650585

Idrettslag: Koll IL, Halden IL og Bakke Rideklubb

Jorunn Haugen

Lønnsansvarlig

E-post: jorunn.haugen@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029079
Mobil: 91619071

Idrettslag: Rustad IL

Ranveig Tveitnes

Leder av Idrettens hus

E-post: ranveig.tveitnes@idrettsforbundet.no
Telefon: 48 04 66 26
Mobil: 48 04 66 26

Idrettslag: Oslo Tennisklubb, Gular IL, Fana IL.

Said Maimouni

Sentralbordleder

E-post: said.maimouni@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029000

Idrettslag: Lyn Fotball og Stabæk Fotball

Christina Skageberg Kiil

Sentralbord / resepsjonsmedarbeider

E-post: christina.skagebergkiil@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029000

Idrettslag: Bærums Verk Hauger og Oslo Seilforening

Benedicte Hauge

Sentralbord / resepsjonsmedarbeider

E-post: behaug@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029000

Idrettslag: IK Våg Idrettsforening håndball, fotball, Kristiansand Idrettsforening, friidrett og Tjalve Idrettsforening