Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

 

Ansatte

Karen Kvalevåg
 

Karen Kvalevåg

Generalsekretær

E-post: karen.kvalevag@idrettsforbundet.no
Mobil: 93461571

Anja Veum
 

Anja Veum

Breddeidrettssjef

E-post: anja.veum@idrettsforbundet.no
Mobil: 90 97 86 64

Ledelse av virksomhetsområdet.

Idrettslag: IL Koll, Oslo kajakklubb og NIF BIL

Stig Andersson
 

Stig Andersson

Administrativ konsulent

E-post: stig.andersson@idrettsforbundet.no
Telefon: 45473010

Idrettsmerket og diverse administrative oppgaver.

Arnfinn Vik
 

Arnfinn Vik

Kompetanseutviklingssjef

E-post: arnfinn.vik@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 88 62 54

Kompetanseutvikling, kompetanseutvalget og oppfølging av idrettskrets.

Idrettslag: Hvittingfoss IL

Torkell Seppola
 

Torkell Seppola

Rådgiver kompetanseutvikling

E-post: torkell.seppola@idrettsforbundet.no
Mobil: 93 84 19 64

Ansvarsområde: Felles konsept organisasjons- og ledelsesutvikling. Utdanning og oppfølging av veiledere og kurslærere, utvikling fagansatte i forbund og idrettskretser og styrekurs.

Idrettslag: Finnsnes IL

Kari Vanebo
 

Kari Vanebo

Seniorrådgiver kompetanseutvikling

E-post: kari.vanebo@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 60 62 79

Særforbundskontakt, mentorprogram for kvinnelige ledere, lederutvikling, styrekurs særforbund.

Idrettslag: Bardufoss og Omegn idrettsforening, Holmen IF – håndball piker 33, Billingstad idrettsforening og Kolsås Klatreklubb

Åsmund R. Sæbøe
 

Åsmund R. Sæbøe

Rådgiver kompetanseutvikling

E-post: asmund.saeboe@idrettsforbundet.no
Telefon: 22 89 56 50
Mobil: 97 56 62 04

Ansvarsområde: Klubbutvikling og særforbundsutvikling. Bedre klubb, idrettens styringsbarometer og effektmåling.

Idrettslag: Blindern rugbyklubb, Oslo kajakklubb, Oslostudentenes idrettsklubb, Helgerød idrettslag og Sandefjord seilforening.

Antero Wallinus-Rinne
 

Antero Wallinus-Rinne

Seniorrådgiver trenerutvikling

E-post: antero.wallinus-rinne@nif.idrett.no
Telefon: 21 02 96 09
Mobil: 41 90 02 96

Trenerløypa.

Idrettslag: Tunet IBK, Monolitten IBK, IK Tjalve, OSI Innebandy, Mälarhöjdens IK, SOIK Hellas, NIH Studentidrettslag, NIH BIL, Skeid Fotball, Sportsklubben Vidar og NIF BIL

Jon Grydeland
 

Jon Grydeland

Rådgiver trenerutvikling

E-post: jon.grydeland@idrettsforbundet.no
Mobil: 92044979

Trenerløypa.

Idrettslag: Oslo Volley, Koll IL, Kristiansund VBK, KFUM Oslo, Lier VBK, Drammen BTK, Preikestolen Golfklubb, Liungen IF

Ingvild Reitan
 

Ingvild Reitan

Rådgiver paraidrett

E-post: ingvild.reitan@idrettsforbundet.no
Mobil: 419 00 295

Forvaltning og oppfølging av midler til paraidrett, lede nettverket med fagansatte regionalt og kursvirksomhet. Idrettslag: Skeid og NIF BIL

Mette M. Berg
 

Mette M. Berg

Rådgiver paraidrett

E-post: Mette.Berg@idrettsforbundet.no
Mobil: +47 954 30 480

Ansvarsområde: Samarbeid særforbund, klassifisering, Special Olympics, Deaflympics, Døveidrettsutvalg, Utvalg for idrett for utviklingshemmede.

Idrettslag: Helios IL, Holtsmark GK, NIF BIL, Drammen SVK, Jutul IL

Mads Andreassen
 

Mads Andreassen

Leder idrettsfag og verdiarbeid

E-post: mads.andreassen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 03 74

Bestemmelser om barneidrett og idrettens barnerettigheter, post 3, ungdomsløftet, idrettskurs.

Idrettslag: IL Heming og Lommedalen Golfklubb

Elin Horn
 

Elin Horn

Rådgiver breddeidrett

E-post: elin.horn@idrettsforbundet.no
Mobil: 95 95 95 48

Bestemmelser om barneidrett og idrettens barnerettigheter, idrettskurs, post 3.
Idrettslag: Vålerengens idrettsforening

Linda S. Jacobsen
 

Linda S. Jacobsen

Rådgiver breddeidrett / prosjektleder Kina-samarbeidet

E-post: linda.jacobsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 94 05 00 79

Økonomi som barriere.

Idrettslag: Harestua IL. Hadeland KFK og Gjelleråsen IF

Line Hurrød
 

Line Hurrød

Forvaltningsrådgiver

E-post: line.hurrod@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 67 00 15

Ansvarsområde: EkstraStiftelsen, Inkludering i IL, Allidrett, UNG-frivillig Fond, Lokale aktivitetsmidler (LAM), Voksenopplæringsmidler (VO-midler).

Idrettslag: Rustad IL og NIF BIL

Håvard B. Øvregård
 

Håvard B. Øvregård

Seniorrådgiver verdiarbeid

E-post: havard.ovregard@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 77 31 57

Verdiarbeid, forebygging og håndtering av diskriminering og trakassering, alkohol og tobakk.

Idrettslag: Eid IL, Folkestad IL, Norsk Folkehjelp BIL og NIF BIL

Rune Midthaug
 

Rune Midthaug

Leder Marked, kommunikasjon og arrangement

E-post: rune.midthaug@idrettsforbundet.no
Mobil: 90 01 00 09

Idrettslag: Vind IL og Drøbak-Frogn IL

Finn Aagaard
 

Finn Aagaard

Kommunikasjonsansvarlig

E-post: finn.aagaard@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 70 93 91

Idrettslag: Geilo IL, Nesodden Idrettsforening

Geir Owe Fredheim
 

Geir Owe Fredheim

Kommunikasjonsrådgiver

E-post: geir.o.fredheim@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 83
Mobil: 47 23 59 57

Idrettslag: Lindeberg Sportsklubb, NIF BIL, Sportsklubben Ceres og Vestli IL

Sofie Torlei Olsen
 

Sofie Torlei Olsen

Kommunikasjonsrådgiver

E-post: sofietorlei.olsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 97 53 73 58

Idrettslag: NIF BIL

Vigdis Brekkan
 

Vigdis Brekkan

Grafisk designer

E-post: vigdis.brekkan@idrettsforbundet.no
Mobil: 99 69 71 56

Idrettslag: IL Goma fotball, IL Braatt fotball og bryting, Clausenengen FK, Kristiansund Karateklubb, Skeid fotball, Gjensidige BIL og NIF BIL

Jon Vilhelm Aasgård
 

Jon Vilhelm Aasgård

Digital rådgiver

E-post: jonvilhelm.aasgard@idrettsforbundet.no
Mobil: 46611880

Idrettslag: Askim IF

Morten Schønfeldt
 

Morten Schønfeldt

Markedssjef

E-post: morten.schonfeldt@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 20 08 78

Idrettslag: Bekkelaget SK, Wing IL, Sandefjord HK, Fredensborg/Ski, Nordstrand IF og Langhus IL

Bente Engelhardtsen Widding
 

Bente Engelhardtsen Widding

Ass. markedssjef

E-post: bente.widding@idrettsforbundet.no
Mobil: 95 29 51 56

Idrettslag: Heming IL og Storebjørn Telemarksklubb

Bente Bjørnstad
 

Bente Bjørnstad

Prosjektleder

E-post: bente.bjornstad@idrettsforbundet.no
Telefon: 21029046
Mobil: 41 90 04 01

Idrettslag: Ready

Ingrid Haukvik-Jensen
 

Ingrid Haukvik-Jensen

Prosjektleder

E-post: ingrid.haukvik-jensen@idrettsforbundet.no
Mobil: 48 06 43 35

Idrettslag: NIF BIL, Coalporters Rowing Club, IL BUL og Ares Turnforening

Marit Almåsvold Røste
 

Marit Almåsvold Røste

Arrangementssjef

E-post: marit.roste@idrettsforbundet.no
Telefon: 92 24 14 00

Idrettslag: Vind IL

Kaja Græsholt
 

Kaja Græsholt

Arrangementsrådgiver

E-post: kaja.graesholt@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 06 36 25

Idrettslag: NIF BIL, Kjelsås, Korsvoll, Furuset og Oppsal.

Gro Holstad
 

Gro Holstad

Leder organisasjon

E-post: gro.holstad@idrettsforbundet.no
Mobil: 92202665

Idrettslag:
Holdsmark Golfklubb
Friskis & Svettis 

Per Tøien
 

Per Tøien

Idrettspolitisk rådgiver

E-post: per.toien@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 00 10

Idrettslag: Oslo Turn, Uranienborg Turn, Teisen Basket, Asker BC, Northeast Missouri State University, Korsvoll IL, Kjelsås IL, Kvinesdal GK og Skiforeningen

Anne Kristine Soltvedt
 

Anne Kristine Soltvedt

Politisk rådgiver

E-post: anne.kristine.soltvedt@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 00 34

Idrettslag: Søgne Turnforening, Viking TIF og NIF BIL

Torstein Busland
 

Torstein Busland

Anleggsrådgiver

E-post: torstein.busland@idrettsforbundet.no
Mobil: 90926979

Idrettslag: Drammens Ballklubb og Drammen Bandy

Anders Røberg-Larsen
 

Anders Røberg-Larsen

Idrettspolitisk rådgiver

E-post: anders.roberg-larsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41464146

Henriette Hillestad Thune
 

Henriette Hillestad Thune

Juridisk sjef

E-post: juss@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Tord Jordet
 

Tord Jordet

Advokat

E-post: juss@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Siri Grønborg Christensen
 

Siri Grønborg Christensen

Advokat

E-post: juss@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Guro Aurtande
 

Guro Aurtande

Advokat

E-post: juss@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Magnus Sverdrup
 

Magnus Sverdrup

Leder internasjonal idrettspolitikk

E-post: magnus.sverdrup@idrettsforbundet.no
Mobil: 99 64 58 56

Idrettslag: IK Våg

Julie Ravlo
 

Julie Ravlo

Internasjonal rådgiver

Mobil: 47633456

Idrettslag: NIF BIL, Norges idrettshøgskoles idrettslag, IK Grand/Bodø, Levanger FK, Sverre IL og Frol IL

Linda S. Jacobsen
 

Linda S. Jacobsen

Rådgiver breddeidrett / prosjektleder Kina-samarbeidet

E-post: linda.jacobsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 94 05 00 79

Økonomi som barriere.

Idrettslag: Harestua IL. Hadeland KFK og Gjelleråsen IF

Rune Arctander
 

Rune Arctander

Leder internasjonalt utviklingssamarbeid

E-post: rune.arctander@idrettsforbundet.no
Mobil: 932 05 020

Leder for internasjonalt utviklingssamarbeid. 

Idrettslag: Kjelsås IL 

Fredrik Ødegaard
 

Fredrik Ødegaard

Rådgiver internasjonalt utviklingssamarbeid

E-post: fredrik.odegaard@idrettsforbundet.no
Mobil: 99 60 27 85

Oppfølging NORAD-midler. Idrettslag: Idrettsforeningen Birkebeineren Krokstadelva (IBK)

Julie Karima Berg
 

Julie Karima Berg

Prosjektmedarbeider - Idrettens fredskorps

E-post: juliekarima.berg@idrettsforbundet.no
Mobil: 93686658

Idrettslag: 

Indre Østfold FK, HK Eidsberg

Pål Kristen Rønnevik
 

Pål Kristen Rønnevik

Leder NIF Digital

E-post: palron@idrettsforbundet.no
Mobil: 90960504

Ansvarsområder: Ledelse modernisering, digitalisering og NIF Digital. 

Idrettslag: Nesodden Håndballklubb og Frisk Asker.

Birgit Sandnes Eggemoen
 

Birgit Sandnes Eggemoen

Fagansvarlig leder Business Intelligence / Innsikt og analyse

E-post: birgit.sandnes.eggemoen@idrettsforbundet.no
Mobil: 40 80 50 48

Idrettslag: Fossum IF, Øvrevoll-Hosle IL, Eiksmarka TK, IL, Kolbotn IL, Wilson Tigers (S.C), IL Jardar, Hauger FK, Bærums Verk IF

Christian Sommerfelt
 

Christian Sommerfelt

Teamleder Løsninger for medlemmer, frivillige og idrettslag

E-post: christian.sommerfelt@idrettsforbundet.no
Mobil: 97 10 80 18

Ansvarsområder: Idrettens medlemssystem, Idrettens ID, administrasjon av personer og roller, betalingsløsninger, integrasjon med tredjeparter.

Idrettslag: NIF IT BIL 

Herleik Bollerud
 

Herleik Bollerud

Teamleder Idrettslags- og medlemssupport

E-post: herleik.bollerud@idrettsforbundet.no
Mobil: 48 30 65 69

Ansvarsområder: Kurskatalog, digitale læringsplattformer, første og andre linjesupport.

Idrettslag: Vestfossen IF, IL Ramm-Eiker

Øyvind Stråle
 

Øyvind Stråle

Teamleder Aktivitetsløsninger

E-post: oyvind.strale@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 00 96

Ansvarsområder: Turneringsadmin, anleggsregisteret, idrettens arrangementsløsning, resultat og mediabank, samarbeid med tredjeparter, strategisk rådgivning til særforbund.

Idrettslag: Strømsgodset IF

Kjell Rune Nordli
 

Kjell Rune Nordli

Teamleder Digitale arbeidsformer

E-post: kjellrune.nordli@idrettsforbundet.no
Mobil: 94 16 11 73

Ansvarsområder: Office 365, CRM, idrettens dokument – og samhandlingsløsninger, CMS, support, opplæringsmateriell.

Idrettslag: IF Eiker Kvikk

Håkon Wibstad
 

Håkon Wibstad

Teamleder Økonomiløsninger

E-post: hakon.wibstad@idrettsforbundet.no
Mobil: 90 56 75 58

Ansvarsområder: Regnskapsløsning, utlegg, reiseregninger, lønn, honorarer, internkontroll og økonomistyring, rapportering, automatisering av regnskapsprosesser.

Idrettslag: Stabæk IL 

Thomas Børresen Dalen
 

Thomas Børresen Dalen

Fagansvarlig økonomi og forvaltning

E-post: thomas.borresendalen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 04 50

Ansvarsområder: Økonomi og avtaleforvaltning

Idrettslag: West Side Soccer Club, Sparta Brakerøen, Drammens Sportsdansere, Det norske dansecenter, Kolbotn IL

Mikael Jansson
 

Mikael Jansson

Teamleder Drift

E-post: mikael.jansson@idrettsforbundet.no

Ansvarsområder: Serverløsninger, nettverk, sikkerhet, kommunikasjonslinjer, databasearkitektur og vedlikehold.  

Anita Pelsholen
 

Anita Pelsholen

Økonomisjef / fung. leder IRK

E-post: anita.pelsholen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41900050

Idrettslag: Storhamar, KFUM Oslo og Skeid

Wenche Nordlien
 

Wenche Nordlien

Regnskapsansvarlig

E-post: wenche.nordlien@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 75
Mobil: 92 60 27 29

Idrettslag: Rudsbygd IL

Morten Torp
 

Morten Torp

Controller

E-post: morten.torp@idrettsforbundet.no
Mobil: 48 03 41 68

Idrettslag: Ulefoss Sportsforening, Rustad IL og Bøler IF

Stine Schultz Heireng
 

Stine Schultz Heireng

Forvaltningsansvarlig

E-post: stine@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 90 00 01

Idrettslag: Kolbotn IL, Ski IL og Ås IL

Anita Pelsholen
 

Anita Pelsholen

Økonomisjef / fung. leder IRK

E-post: anita.pelsholen@idrettsforbundet.no
Mobil: 41900050

Idrettslag: Storhamar, KFUM Oslo og Skeid

Davida Christensen
 

Davida Christensen

Teamleder

E-post: davida.christensen@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895636
Mobil: 93 86 86 91

Idrettslag: NIF BIL

Morten Schau
 

Morten Schau

Teamleder

E-post: morten.schau@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895992
Mobil: 97 59 74 62

Idrettslag: Røa IL og Oslofjord Triatlon

Vigdis Thingelstad
 

Vigdis Thingelstad

Rådgiver

E-post: vigdis.thingelstad@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 80
Mobil: 41 90 00 20

Idrettslag: Asker SK

Kai Holmen
 

Kai Holmen

Rådgiver

E-post: kai.holmen@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895641
Mobil: 41 52 30 75

Idrettslag: Hedalen IL

Yanfei Sun
 

Yanfei Sun

Økonomikonsulent

E-post: yanfei.sun@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 91 04
Mobil: 92 07 87 08

Magne Brænden
 

Magne Brænden

Økonomikonsulent

E-post: magne.braenden@idrettsforbundet.no
Telefon: 22895503
Mobil: 93 05 56 89

Idrettslag: Lillomarka Orienteringslag, Lillomarka Skiklubb og Nittedal IL.

Benedicte Hauge
 

Benedicte Hauge

Økonomikonsulent

E-post: benedicte.hauge@idrettsforbundet.no
Telefon: 22 89 57 08

Klubber: IK Tjalve, Kristiansand IF og IK Våg

Inger-Johanne Dahlseng
 

Inger-Johanne Dahlseng

Økonomikonsulent

E-post: inger-johanne.dahlseng@idrettsforbundet.no
Mobil: 40606422

Tori Halvorsen
 

Tori Halvorsen

Økonomikonsulent

E-post: tori.halvorsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 99 35 95 30

Idrettslag: Ullern IF

Stine Hvidsten Jensen
 

Stine Hvidsten Jensen

Økonomikonsulent

E-post: stinehvidsten.jensen@idrettsforbundet.no
Mobil: 90 78 59 41

Pernille Langnes Larsen
 

Pernille Langnes Larsen

Økonomikonsulent

E-post: pernille.langnes.larsen@idrettsforbundet.no

Idrettslag: Klemetsrud IL

Nielsine Jørgensen
 

Nielsine Jørgensen

Økonomikonsulent

E-post: nielsine.jorgensen@idrettsforbundet.no

Stine Rudshavn Jacobsen
 

Stine Rudshavn Jacobsen

Økonomikonsulent

E-post: stinerudshavn.jacobsen@idrettsforbundet.no

Hilde Myklebust
 

Hilde Myklebust

HR-sjef

E-post: hilde.myklebust@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 36 96 88

Idrettslag: IL Heming, BUL og NIF BIL. 

Christina Markussen
 

Christina Markussen

HR-rådgiver

E-post: christina.markussen@idrettsforbundet.no
Mobil: 45015790

Idrettslag: Asker Skiklubb, tidligere Reistad IL, Hypo Bank, Vestar, Refstad-Veitvedt og Holmen IF.

Jorunn Haugen
 

Jorunn Haugen

Lønnsansvarlig

E-post: jorunn.haugen@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 79
Mobil: 91 61 90 71

Idrettslag: Rustad IL

Ranveig Tveitnes
 

Ranveig Tveitnes

Driftssjef

E-post: ranveig.tveitnes@idrettsforbundet.no
Mobil: 48 04 66 26

Idrettslag: Oslo Tennisklubb, Gular IL, Fana IL.

Astrid Jouquand
 

Astrid Jouquand

Administrasjonskonsulent

E-post: astrid.jouquand@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 49 15 41

Idrettslag: Røros IL og NIF BIL

Ranveig Tveitnes
 

Ranveig Tveitnes

Driftssjef

E-post: ranveig.tveitnes@idrettsforbundet.no
Mobil: 48 04 66 26

Idrettslag: Oslo Tennisklubb, Gular IL, Fana IL.

Said Maimouni
 

Said Maimouni

Resepsjonssjef

E-post: said.maimouni@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Idrettslag: Lyn Fotball og Stabæk Fotball

Christina Skageberg Kiil
 

Christina Skageberg Kiil

Sentralbord / resepsjonsmedarbeider

E-post: christina.skagebergkiil@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Idrettslag: Bærums Verk Hauger og Oslo Seilforening

Sunniva Olsen
 

Sunniva Olsen

Sentralbord / resepsjonsmedarbeider

E-post: sunniva.olsen@idrettsforbundet.no
Telefon: 21 02 90 00

Simen Kjelsrud
 

Simen Kjelsrud

Fagkonsulent paraidrett

E-post: simen.kjelsrud@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 56 75 03

Dekker Oslo.

Kontorsted: Osloidrettens Hus, Ekeberg.
Idrettslag: Kolsås klatreklubb, LYN ski

Alexandra Hansen Hastings
 

Alexandra Hansen Hastings

Fagkonsulent paraidrett

E-post: alexandra.hastings@idrettsforbundet.no
Telefon:
Mobil: 91 13 33 16

Dekker Viken.

Kontorsted: Idrettens Hus, Fredrikstad.
Idrettslag: Elite Dance Fredrikstad Danseklubb



Anne Katrine Aas
 

Anne Katrine Aas

Fagkonsulent paraidrett

E-post: annekatrine.aas@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 86 90 36

Dekker Vestfold og Telemark.

Kontorsted: Idrettens Hus, Sandefjord.
Idrettslag: IL Ivrig og Tønsberg seilforening

Karoline Storbukås
 

Karoline Storbukås

Fagkonsulent paraidrett

E-post: karoline.storbukas@idrettsforbundet.no
Mobil: 41 43 31 83

Dekker Agder.

Kontorsted: Idrettens Hus, Sør-Amfi, Arendal.

Hilde Håkenstad
 

Hilde Håkenstad

Fagkonsulent paraidrett

E-post: hilde.haakenstad@idrettsforbundet.no
Mobil: 93 03 05 25

Dekker Oppland.

Kontorsted: Idrettens Kompetansesenter Innlandet (IKI) Fakkelgården Storhove, Lillehammer.
Idrettslag: Lillehammer Skiklub, Lillehammer Cykleklubb og Tyrili klatreklubb

Thea Lunde Christiansen
 

Thea Lunde Christiansen

Fagkonsulent paraidrett

E-post: Thea.Christiansen@idrettsforbundet.no
Telefon: 55 59 58 09
Mobil: 97 77 69 11

Dekker Vestland.

Kontorsted: Idrettens Hus, Brann Stadion.

Lene Byberg
 

Lene Byberg

Fagkonsulent paraidrett

E-post: lene.byberg@idrettsforbundet.no
Mobil: 47 75 53 01

Dekker Rogaland.

Kontorsted: Idrettens Hus, Viking stadion, Stavanger

Per-Einar Johannessen
 

Per-Einar Johannessen

Fagkonsulent paraidrett

E-post: PerEinar.Johannessen@idrettsforbundet.no
Mobil: 92 40 28 03

Dekker Trøndelag.

Kontorsted: Idrettens Hus, Trondheim.
Idrettslag: Trondhjems Skiklub og Nyborg IL

Thomas Kastnes Nikolaisen
 

Thomas Kastnes Nikolaisen

Fagkonsulent paraidrett

E-post: ThomasKastnes.Nikolaisen@idrettsforbundet.no
Mobil: 40 17 61 12

Dekker Troms/Finnmark.

Kontorsted: Idrettens Hus, Tromsø.

Torben Simonsen
 

Torben Simonsen

Fagkonsulent paraidrett

E-post: torben.simonsen@idrettsforbundet.no
Telefon: 75 71 14 10
Mobil: 41 90 02 51

Dekker Nordland.

Kontorsted: Aspmyra stadion, Bodø
Idrettslag: Idrettens Hus BIL Bodø