volleyball.jpg

Anleggskontakter

Norges idrettsforbund samler viktige anleggskontakter på en felles side, fra hele norsk idrett.

Har du innspill til anleggskontakter du mener mangler, kontakt anleggsrådgiver i NIF Torstein Busland.

Norges idrettsforbund 
Torstein Busland. Tlf. 909 26 979.
E-post: torstein.busland@idrettsforbundet.no

Agder idrettskrets 
Svein Lien. Tlf. 370 60 800
E-post: svein.lien@idrettsforbundet.no 

Innlandet idrettskrets 
Tom Svelle. Tlf. 951 86 548
E-post: tom.svellet@idrettsforbundet.no 

Tore Stubrud. Tlf. 902 29 858
E-post: tore.stubrud@idrettsforbundet.no

Møre og Romsdal idrettskrets 
Kjetil Håve. Tlf. 469 51 225
E-post: Kjetil.Have@idrettsforbundet.no

Nordland idrettskrets 
Torben Simonsen. Tlf. 419 00 251
E-post: torben.simonsen@idrettsforbundet.no 

Oslo idrettskrets 
Kjetil Moberget. Tlf. 402 18 080 
E-post: kjetil.moberget@idrettsforbundet.no

Rogaland idrettskrets 
Gjert Smith jr. Tlf. 932 61 233
E-post: gjert.smith@idrettsforbundet.no 

Troms og Finnmark idrettskrets 
Magnus Leonhardsen. Tlf. 478 58 622
E-post: magnus.leonhardsen@idrettsforbundet.no

Trøndelag idrettskrets 
Einar Lund. Tlf. 419 00 030
E-post: einar.lund@idrettsforbundet.no

Vestfold og Telemark idrettskrets
Morten Vale Wang. Tlf. 938 77 492
E-post: mortenvale.wang@idrettsforbundet.no

Vestland idrettskrets 
Narve Heggheim. Tlf. 913 14 783
E-post: narve.heggheim@idrettsforbundet.no 

Viken idrettskrets
Oddleif Dahlen. Tlf. 911 81 812
E-post: oddleif.dahlen@idrettsforbundet.no

André Hansen. Tlf. 906 67 639
E-post: andre.hansen@idrettsforbundet.no 

Norges Ake-, Bob- og Skeletonforbund 
Janne Krågå, tlf. 991 68 577. 
E-post: office@nabsf.no

Norges Amerikanske Idretters Forbund
E-post: naif@amerikanskeidretter.no

Norges Badminton Forbund 
Espen Larsen, tlf. 940 03 932. 
E-post: Espen.larsen@badminton.no

Norges Bandyforbund 
Tor Audun Sørensen, tlf. 940 03 932.
E-post: Toraudun.sorensen@bandyforbundet.no 

Norges Basketballforbund 
Axel Langaker, tlf. 908 84 209.
E-post: axel.langaker@basket.no

Norges Bedriftsidrettsforbund 
Stein Aker, tlf. 909 81 584. 
E-post: stein.aker@bedriftsidretten.no
Jarle Blindheim, tlf. 975 63 038.
E-post: jarle.blindheim@bedriftsidretten.no

Norges Biljardforbund 
Frode Myhre Larsen, tlf. 932 08 061.
E-post: frode@biljardforbundet.no 

Norges Bokseforbund 
Erik Nilsen, tlf. 905 81 230.
E-post: Erik.nilsen@nif.idrett.no 

Norges Bordtennisforbund 
Bengt Paulsen, tlf. 900 84 862. 
E-post: bengt.paulsen@bordtennis.no 

Norges Bowlingforbund 
Per Iversen, tlf. 951 66 864. 
E-post: Per.iversen@bowling.no 

Norges Brettforbund 
Magnus Bye, tlf. 922 49 073.
E-post: magnus@snowboardforbundet.no 

Norges Bryteforbund 
Morten Sandnæs, tlf. 416 66 651.
E-post: morten.sandnaes@nif.idrett.no 

Norges Bueskytterforbund 
Jan Roger Skyttesæter, tlf. 210 29 785.
E-post: bue@bueskytterforbundet.no

Norges Castingforbund 
Marius H. Johannessen, tlf. 913 88 617. 
E-post: gs@castingforbundet.no

Norges Cricketforbund 
Gry Bruaas, tlf. 970 58 570.
E-post: gry@cricketforbundet.no 

Norges Curlingforbund 
Pål Trulsen, tlf. 900 58 570. 
E-post: Pal.trulsen@nif.idrett.no

Norges Cykleforbund 
Heikki Dahle, tlf. 901 03 509. 
E-post: Heikki.dahle@sykling.no

Norges Danseforbund 
Michelle Hasle, tlf. 974 08 060.
E-post: michelle@danseforbundet.no

Norges Dykkerforbund 
Stian Olsen, tlf. 922 07 271.
E-post: Stian.olsen@nif.idrett.no

Norges Fekterforbund 
Claes H. Bendiksen, tlf. 480 66 623. 
E-post: Claes.bendiksen@nif.idrett.no

Norges Fotballforbund 
Ole Myhrvold, tlf. 916 39 841.
E-post: ole.myhrvold@fotball.no  

Norges Friidrettsforbund 
Kjersti Smedsrud, tlf. 481 96 340. 
E-post: Kjersti.smedsrud@friidrett.no
Ole Petter Sandvig, tlf. 900 81 518.
E-post: Ole.petter.sandvig@friidrett.no 

Norges Fleridrettsforbund 
Jeppe Hansson, tlf. 928 09 008.
E-post: Jeppe.hansson@nif.idrett.no

Norges Functional Fitnessforbund 
Hanne Venemyr, tlf. 909 32 445. 
E-post. gensek@nor3f.no 

Norges Golfforbund 
Pål Melbye, tlf. 908 20 190. 
E-post: Paal.Melbye@golfforbundet.no  

Norges Gymnastikk- og Turnforbund 
Stig Nilssen, tlf. 905 68 183
E-post: Stig.nilssen@gymogturn.no

Norges Hundekjøreforbund 
Vibecke Schøyen, tlf. 996 99 999. 
E-post: Sled-dog@nif.idrett.no 

Norges Håndballforbund 
Tom Anderson, tlf. 997 14 472.
E-post: Tom.anderson@handball.no

Norges Ishockeyforbund 
Ottar Eide, tlf. 982 20 006.
E-post: oe@hockey.no

Norges Judoforbund 
Stine Lastein, tlf. 934 41 760.
E-post: Stine.lastein@judo.no

Norges Kampsportforbund 
Martin Kaasgaard Nilsen, tlf. 486 02 511.
E-post: Martinkaasgaard.nielsen@kampsport.no 

Norges Kickboxingforbund 
Espen Lund, tlf. 419 00 405.
E-post: nkbf@kickboxing.no

Norges Klatreforbund 
Chad Stokes (ute), tlf. 911 22 894.
E-post: chad@klatring.no
Siss Klev (inne), tlf. 909 59 139.
E-post: siss.klev@klatring.no

Norges Luftsportforbund 
John Erik Laupsa, tlf. 908 89 477.
E-post: Johneirik.laupsa@nlf.no 

Norges Motorsportforbund 
Dan Lindkjølen, tlf. 918 00 848.
E-post: dan.lindkjolen@technipfmc.com
Knut Iver Skøien, tlf. 932 43 139
E-post: knutiver.skoien@yahoo.com

Norges Orienteringsforbund 
Ivar Haugen, tlf. 975 09 102.
E-post: Ivar.haugen@orientering.no 

Norges Padleforbund 
Sven Nordby Anderssen, tlf. 924 44 558.
E-post: Sven.Anderssen@padling.no

Norges Roforbund 
Anniken Ellingsen, tlf. 957 96 303.
E-post: Anniken.ellingsen@roing.no 

Norges Rugbyforbund 
Anne Cathrine Røste, tlf. 458 30 608.
E-post: Annecathrine.roste@rugbyforbundet.no  

Norges Rytterforbund 
Kjell Myhre, tlf. 934 41 240.
E-post: Kjell@rytter.no 

Norges Seilforbund 
Per Bøymo, tlf. 922 26 418.
E-post: Per.Boymo@seiling.no

Norges Skiskytterforbund 
Christian Gedde-Dahl, tlf. 586 00 654.
E-post: christian@skiskyting.no

Norges Skytterforbund 
Tarjei Ravn, tfl. 945 23 137.
E-post: Tarjei.Ravn@skyting.no

Norges Skøyteforbund 
Håkon Dahl, tlf. 922 08 328.
E-post: hakondahl@nif.idrett.no 

Norges Softball og Baseball Forbund 
Bjørn Christian Thode, tlf. 210 29 855.
E-post: Baseball@nif.idrett.no 

Norges Squashforbund 
Tord Bakke Arvesen, tlf. 986 55 268 
E-post: Tord.bakkearvesen@nif.idrett.no

Norges Studentidrettsforbund 
Sofus Rasmussen, tlf. 954 18 858.
E-post: sofus@studentidrett.no

Norges Styrkeløftforbund 
Janne Gunn Gaard, tlf. 913 31 685
E-post: JanneGunn.Gaard@nif.idrett.no

Norges Svømmeforbund 
Erlend Alstad, tlf. 408 52 925. 
E-post: erlend@svomming.no 

Norges Tennisforbund 
Helen Sterud, tlf. 472 88 151. 
E-post: hsterud@gmail.com 

Norges Triatlonforbund 
E-post: triathlonforbundet@triathlon.no

Norges Vannski- og Wakeboard Forbund 
Stephen Smithurst, tlf. 210 29 870.
E-post: office@vannski.no 

Norges Vektløfterforbund 
Arne Grostad, tlf. 952 85 413. 
E-post: vektlofting@nif.idrett.no 

Norges Volleyballforbund 
E-post: konkurranse@volleyball.no