Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Idrettsrådene i Telemark

skoyter2.jpg

Et idrettsråd finnes i hver kommune i Norge der det er flere enn 3 idrettslag. Idrettsrådets oppgave er å representere den samlede idretten i kommunen på idrettssaker, og har i tillegg oppgaver som omhandler fordeling av midler og prioritering av spillemiddelsøknader. Et velfungerende idrettsråd er viktig for å sørge for offentlig fokus på idrettsaker og rettferdig fordeling av midler for idretten i kommunen!

Hva finner du på denne siden?

På denne siden finner du kontaktinfo og nettsider til alle idrettsråd i Telemark. Merk at ikke alle nettsidene er oppdatert, da det er opp til hvert enkelt idrettsråd å ta disse i bruk. 

Fra et idrettsråd og lurer på hvordan du får tatt i bruk nettsideløsningen (som er gratis, forresten)? Ta kontakt med Øyvind Gonsholt i idrettskretsen på 419 00 129. 

Idrettsrådene i Telemark

Bamble idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Øystein Kleven - ok@brevik-process.no - 905 19 230

Klikk deg inn på nettsidene til Bamble idrettsråd her!

Bø idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Solfrid Bratland-Sanda - solfrid.bratland-sanda@usn.no - 934 13 836

Klikk deg inn på nettsidene til Bø idrettsråd her!

Drangedal idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Per Atle Haugen - perahaugen@mil.no - 915 96 085

Klikk deg inn på nettsidene til Drangedal idrettsråd her!

Fyresdal idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Kristine Berthelsen - krberth14@gmail.com - 41021563

Klikk deg inn på nettsidene til Fyresdal idrettsråd her!

Hjartdal idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Olaf Særsland - olaf.sersland@hotmail.com - 958 14 008

Klikk deg inn på nettsidene til Hjartdal idrettsråd her!

Kragerø idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Randi Skauen - randi.skauen@gmail.com - 992 05 703

Klikk deg inn på nettsidene til Kragerø idrettsråd her!

Kviteseid idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Halvor Nyland - h-nyla@online.no - 909 49 933

Klikk deg inn på nettsidene til Kviteseid idrettsråd her!

Nissedal idrettsråd

Leder av idrettsrådet: John Thronsen - abtgartner@gmail.com - 958 13 260

Klikk deg inn på nettsidene til Nissedal idrettsråd her!

Nome idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Ole Halvor Kolstad - ohkolst@online.no 908 74 148

Klikk deg inn på nettsidene til Nome idrettsråd her!

Notodden idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Jonny Pettersen - jonny.pettersen@bfk.no - 932 17 385

Klikk deg inn på nettsidene til Notodden idrettsråd her!

Porsgrunn idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Kjetil Fosse - kjetil.fosse1975@gmail.com - 958 31 155

Klikk deg inn på nettsidene til Porsgrunn idrettsråd her!

Sauherad idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Morten Fossen - morten.a.fossen@gmail.com - 452 87 690

Klikk deg inn på nettsidene til Sauherad idrettsråd her!

Seljord idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Tellef Solås - solaas@online.no - 918 96 135

Klikk deg inn på nettsidene til Seljord idrettsråd her!

Siljan idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Johan Smit - johan@ikf.no - 922 95 839

Klikk deg inn på nettsidene til Siljan idrettsråd her!

Skien idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Dag Nielsen - dag.nielsen@megaflis.no - 971 95 333

Klikk deg inn på nettsidene til Skien idrettsråd her!

Tinn idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Ole Jon Tveito - ole.jon@tveito.net - 930 04 093

Klikk deg inn på nettsidene til Tinn idrettsråd her!

Tokke idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Ketil Kvaale - ketil.kvaale@vtk.no - 971 41 311

Klikk deg inn på nettsidene til Tokke idrettsråd her!

Vinje idrettsråd

Leder av idrettsrådet: Nelly Hermansen - n.hermansen@live.no - 481 19 685

Klikk deg inn på nettsidene til Vinje idrettsråd her!