Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

SÆRIDRETTAR

Særkrinsar / regionar med tilsette i Sogn og Fjordane

NFF Sogn og Fjordane
Postboks 248
6852 SOGNDAL
Tlf.: 57 62 87 00

Dagleg leiar:
Svein Olav Myklebust
Tlf.: 57 62 87 10, Mobil 90 10 35 95
E-post: Svein-Olav.Myklebust@fotball.no

Konsulent serie/dommer:
Yngve Håkonsen
Tlf.: 57 62 87 05, Mobil 90 62 42 55
E-post : Yngve.Haakonsen@fotball.no

Aktivitets- og arrangementskonsulent:
Hildegunn Hove: Tlf.: 57 62 87 00, Mobil 90 19 16 09
E-post : hildegunn.hove@fotball.no

Spelar-/trenarutviklar:
Jan Tore Jåstad
Tlf.: 57 62 87 07, Mobil 99 37 77 76
E-post: jantore.jastad@fotball.no

Klubbutviklar:

Anders Veibust
Tlf.: 57 62 87 06, Mobil 40 46 94 63
E-post: anders.veibust@fotball.no

Link til heimeside

Sogn og Fjordane Friidrettskrins
Postboks 221
6802 FØRDE
Tlf. 95 77 62 92

Dagleg leiar (60%): 
Asgeir Årdal 
Mobil: 95 77 62 92
E-post: asgeir.ardal@friidrett.no

Link til heimeside

NHF Region Vest-Norge
Postboks 221
6802 FØRDE
Tlf.: 99 15 87 71

Serie- og utviklingskonsulent Sogn og Fjordane
Oddny Grete Njøten
Mobil: 99 15 87 71
E-post: oddnygrete.njoten@handball.no               

Link til heimeside

Sogn og Fjordane Skikrins
Postboks 221
6802 FØRDE
Tlf.: 92 60 14 21

Administrasjonssjef:
Ingrid Narum 
Mobil: 92 60 14 21
E-post: ingrid.narum@skiforbundet.no

Link til heimeside

 

NVBF Region Sogn og Fjordane
Postboks 221
6802 FØRDE

Regionkonsulent (40%):
Elisabeth Bjørvik
E-post: elisabeth.bjorvik@volleyball.no
Mobil: 91 68 89 94

Link til heimeside

 

Sogn og Fjordane Gymnastikk og Turnkrets 
Leiar Janne Elin Alsaker
Mobil: 47 71 56 18
E-post: janneelin@yahoo.no

Kretskonsulent Tone Moe
Mobil: 41 23 36 86
E-post: tone.moe@gymogturn.no

Link til heimeside


Særkrinsar / regionar utan tilsette i Sogn og Fjordane

Sogn og Fjordane Orienteringskrins
Johan Magerøy
Presteholten 15
6810 Førde
Mobil 91 81 95 45
E-post: johan.mageroy@mentor.no

Link til heimeside

Sogn og Fjordane Bandykrins
Tor Aleksander Dale
Bøvegen 6
6993 Høyanger
Tlf.: 47 89 09 75
E-post: likken@online.no

Bueskytterregion Vestlandet
Kristine Basteson
Midtunheia 12
5224 Nesttun

Tlf.: 98 61 63 60 
E-post: vestlandet@bueklubb.no

 

Sogn og Fjordane Ryttarkrins
E-post: rytterkrets.sf@gmail.com

Link til heimeside

Sogn og Fjordane Seglkrins
Jonvall Svarstad
Furutun 2
6900 FLORØ
Tlf.: 57 74 07 83 / 979 52 985
E-post: jonvall.svarstad@enivest.net

Sogn og Fjordane Skiskyttarkrins
May Kristin Sæther
6770 NORDFJORDEID
Tlf: 90 11 78 56
E-post: mayks@online.no

Link til heimeside

Sogn og Fjordane Skyttarkrins
Knut Aasen
Fagerheim 3A
6800 Førde 

Tlf.: 95198515 
E-post: knut_aasen@hotmail.com 

Link til heimeside

Sogn og Fjordane Symjekrins
Jan-Ole Haus
Korsvegen 4
6770 NORDFJORDEID
Tlf.: 97 09 38 70
E-post: leiar@symjekrinsen.no

Link til heimeside

Nord-Vestlandet Vektløftarregion
Ola Bergheim
6826 BYRKJELO
Tlf.:  99 03 47 82
E-post: olalbergheim@gmail.com 

Link til heimeside

Særidrettar i Sogn og Fjordane utan krets/region

Badminton
Basketball
Biljard
Boksing
Bryting
Disksport (frisbee)
Dykking
Fleiridrett
Golf
Hundekøyring
Judo
Kampsport
Kickboksing
Klatring
Luftsport
Motorsport
Padling
Rugby
Skøyter
Styrkeløft
Sykling
Tennis
Triathlon