Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Styret og komiteer 2018-2020

Kretsstyret 2018 - 2010

 


John Arve Hveding

Styreleder
E-post: ahveding@online.no
Mobil: 97 14 04 59

 


Siri Ommedal

Nestleder
Epost: siri@nordsjorittet.no
Mobil: 91 74 80 77


  


Torild Lende Fjermestad 

Styremedlem
Epost:tlf@klepp.kommune.no 
Mobil: 95 76 07 97



Daniel Helleren

Styremedlem
Epost: danihelleren@hotmail.com
Mobil: 91 91 37 88

 



Ida Tomine Glomsaker 

Styremedlem
Epost: idatomine@gmail.com
Mobil: 92 23 18 18

 

 


Laila Nemeth

Styremedlem
Epost: laila.nemeth@helse-fonna.no
Mobil: 99 28 80 75

 

 

 



Staale Grude Haaland

Styremedlem
Epost: staale.grude.haaland@WillisTowersWatson.com
Mobil: 90 56 52 75

 



Tor Helge Skretting

Varamedlem
Epost: tor.helge.skretting@lyse.net
Mobil: 97 79 46 48 

 

 

Reidun Skretting

Varamedlem
Epost: reidun.skretting@kvernelandbil.no
Mobil: 47 39 14 65

 

    Leder: Tor Arvid Bruskeland (Sola fotballklubb)
    Tlf. 91 67 33 21
    Epost: Tor.arvid.bruskeland@lyse.net

    Medlem: Bente Bjerkreim (Ålgård Turnforening)
    Tlf. 92 64 27 92
    Epost: bente.dahle.bjerkreim@lyse.net

    Medlem: Pete Seglem (Egersund Golfklubb)
    Tlf: 91 71 73 50 
    Epost: pete.seglem@dalane-energi.no

    Varamedlem: Mette Kjerlfsen (            )
    Tlf. 
    Epost: 

    Varamedlem: Magne Barlett                (   )
    Tlf: 
    Epost: magnebarlett@gmail.com

    Leder: Elisabeth Faret (Siddis Hockey)
    Tlf. 95 00 33 39
    Epost: elisabeth.faret@rogfk.no

    Medlem:
     Asle Torland( Ogna Golfklubb)
    Tlf. 45 63 10 99
    Epost: asletorland@hotmail.com 

    Medlem: Anne Askeland, (FK Haugesund)
    Tlf. 95 94 59 08
    Epost: anne.askeland@gmail.com

    Varamedlem: An-Margitt Stendahl ( Stavanger Turnforening)
    Tlf. 94 80 94 94
    Epost: anm@standahl.no

     

    Statsautorisert revisor: Edgar Wigestrand