Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

 

Ansatte

For alle offisielle henvendelser til idrettskretsen ønsker vi at følgende e-post adresse benyttes: akershus@idrettsforbundet.no Alle ansatte leser denne og følger opp henvendelser. De personlige e-post adressene skal kun benyttes dersom det skal leses av en person. Ved sykdom, ferie e.l. vil post til enkeltpersoner ikke bli behandlet.

Runar Sveen
 

Runar Sveen

Organisasjonssjef/Daglig leder

E-post: runar.sveen@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 01
Mobil: 932 11 962

Johan Conradson
 

Johan Conradson

Seniorrådgiver

E-post: johan.conradson@idrettsforbundet.no
Mobil: 93 40 04 43

Kent Simonsen
 

Kent Simonsen

Senoirrådgiver

E-post: kent.simonsen@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 04

Anette Mortensen
 

Anette Mortensen

Rådgiver

E-post: anette.mortensen@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 00

Helen Kyhen
 

Helen Kyhen

Rådgiver

E-post: helen.kyhen@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 07

Ida Kristin Gravermoen Grosås
 

Ida Kristin Gravermoen Grosås

Administrasjonskonsulent

E-post: idakristingravermoen.grosas@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 03

Oddleif Dahlen
 

Oddleif Dahlen

Rådgiver

E-post: oddleif.dahlen@idrettsforbundet.no
Mobil: 91 18 18 12

Vigdis Mørdre
 

Vigdis Mørdre

Fagkonsulent paraidrett

E-post: vigdis.mordre@idrettsforbundet.no
Telefon: 97 75 02 50

Kathrine Strand Hammond
 

Kathrine Strand Hammond

Konsulent ungdomsidrett

E-post: kathrinestrand.hammond@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 09
Mobil: 92 46 51 06