Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

 

Ansatte

For alle offisielle henvendelser til idrettskretsen ønsker vi at følgende e-post adresse benyttes: akershus@idrettsforbundet.no Alle ansatte leser denne og følger opp henvendelser. De personlige e-post adressene skal kun benyttes dersom det skal leses av en person. Ved sykdom, ferie e.l. vil post til enkeltpersoner ikke bli behandlet.

Runar Sveen

Organisasjonssjef/Daglig leder

E-post: runar.sveen@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 01
Mobil: 932 11 962

Johan Conradson

Seniorrådgiver

E-post: johan.conradson@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 02
Mobil: 934 00 443

Kent Simonsen

Senoirrådgiver

E-post: kent.simonsen@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 04

Anette Mortensen

Organisasjonskonsulent

E-post: anette.mortensen@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 00

Helen Kyhen

Utdanningskonsulent

E-post: helen.kyhen@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 07

Ida Kristin Kihle Gravermoen

Administrasjonskonsulent

E-post: idakristin.kihlegravermoen@idrettsforbundet.no
Telefon: 66 94 16 03

Oddleif Dahlen

Anleggskonsulent

E-post: Oddleif.dahlen@idrettsforbundet.no
Mobil: 911 81 812

Vigdis Mødre

Fagkonsulent paraidrett

E-post: vigdis.mordre@idrettsforbundet.no
Telefon: 97 75 02 50