Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Tilsette

 
Knut Songve
 

Knut Songve

Organisasjonssjef

E-post: knut.songve@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 55595800
Mobil: +47 419 00 294

Daglig ledelse

Heidi Hatlen
 

Heidi Hatlen

Sekretær

E-post: heidi.hatlen@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 55595800
Mobil: +47 480 21 398

  • Organisasjonssaker
  • Opptak, nedleggelse og endringer IL/IR
  • Dispensasjonssøknader
  • Momskompensasjon oppfølging og kontroll
  • Tilskuddsordninger/Lokale aktivitetsmidler
  • Idrettsmerket

Narve Heggheim
 

Narve Heggheim

Anleggs- og utviklingskonsulent

E-post: narve.heggheim@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 57 76 12 10
Mobil: +47 91 31 47 83

  • Regional anleggsplan
  • Spillemiddelfordeling
  • Høringer anleggspolitikk
  • Anleggskurs, seminar og konferanser
  • Idrettsrådsoppfølging

Bodil Ryste
 

Bodil Ryste

Idrettsfagleg konsulent

E-post: bodil.ryste@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 57 76 12 10
Mobil: +47 97 51 83 49

  • Barneidrett
  • Klubbutvikling
  • Ungdomsidrett
  • Støtteordning/spelemidlar utstyr idrettsskular
  • Arrangement

Martin Uthaug
 

Martin Uthaug

Utdanningskonsulent

E-post: martin.uthaug@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 55595800
Mobil: +47 975 38 679

  • Klubbutvikling
    • Kurs, prosesser
  • Veilederutdanning og -oppfølging
  • Ungdomsidrett

Thea Lunde Christiansen
 

Thea Lunde Christiansen

Fagkonsulent paraidrett - idrett for funksjonshemmede

E-post: thea.christiansen@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 55595800
Mobil: +47 977 76 911

Paraidrett

  • Kurs- og kompetanseutvikling
  • Gjennomføring av tiltak
  • Tilskuddsordninger
  • Høringer planverk

Anne-Kristine Aas
 

Anne-Kristine Aas

Seniorrådgiver/prosjektleder

E-post: anne-kristine.aas@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 55595800
Mobil: +47 419 00 995

  • Idrettsråd
  • Verdiarbeid

 

Grethe Hillestad
 

Grethe Hillestad

Utviklingskonsulent

E-post: grethe.hillestad@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 55595800
Mobil: +47 419 00 122

  • Idrett og skole
  • Arrangement
  • Inkludering flerkulturelle

Erling Benjaminsen
 

Erling Benjaminsen

Økonomikonsulent

E-post: erling.benjaminsen@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 57 76 12 10
Mobil: +47 419 26 533

  • Regnskapstjenester
  • Forvaltning tilskuddsordninger

Ole Nilsen
 

Ole Nilsen

Økonomikonsulent

E-post: ole.nilsen@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 55595800
Mobil: +47 926 85 085

  • Regnskapsføring idrettskretsen, Olympiatoppen Vest og Idrettscampus Bergen
  • Regnskapsføring idrettslag
  • Kurs og rådgiving

Janne Landås
 

Janne Landås

Informasjonskonsulent

E-post: janne.landaas@idrettsforbundet.no
Telefon: +47 55595800
Mobil: + 47 419 00 123

  • Kommunikasjon
  • Digitalisering
  • Arrangement
  • Personvern/GDPR