Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Administrasjonen

Administrasjonen på Bardufosstun.jpg
Administrasjonen til Troms og Finnmark idrettskrets. Fra venstre Linda Follesø, Marit Arntzen, Magnus Leonhardsen, Sylvi Ofstad, Ida Ruiken, Thomas Kastnes Nikolaisen, Tove Pedersen og Inger-Lise Eieland.

Troms og Finnmark idrettskrets har administrative enheter både på Idrettens hus i Tromsø og på Idrettens hus i Lakselv. Til sammen er vi åtte ansatte fordelt på syv årsverk.

Sylvi Ofstad
 

Sylvi Ofstad

Organisasjonssjef

E-post: sylvi.ofstad@idrettsforbundet.no
Mobil: 913 96 012

Marit Arntzen
 

Marit Arntzen

Idrettskonsulent

E-post: marit.arntzen@idrettsforbundet.no
Mobil: 419 00 970

Fagområde: Kompetanse og idrettsråd

Linda Follesø
 

Linda Follesø

Idrettskonsulent

E-post: linda.folleso@idrettsforbundet.no
Mobil: 913 56 325

Fagområde: Kommunikasjon

Tove Pedersen
 

Tove Pedersen

Idrettskonsulent

E-post: tove.pedersen@idrettsforbundet.no
Mobil: 900 34 354

Fagområde: Organisasjon

Inger-Lise Eieland
 

Inger-Lise Eieland

Idrettskonsulent

E-post: inger-lise.eieland@idrettsforbundet.no
Mobil: 476 17 013

Fagområde: Barne- og ungdomsidrett og verdiarbeid

Magnus Leonhardsen
 

Magnus Leonhardsen

Idrettskonsulent

E-post: magnus.leonhardsen@idrettsforbundet.no
Mobil: 478 58 622

Fagområde: Anlegg og arrangement

Thomas Kastnes Nikolaisen
 

Thomas Kastnes Nikolaisen

Idrettskonsulent

E-post: thomaskastnes.nikolaisen@idrettsforbundet.no
Mobil: 401 76 112

Fagområde: Paraidrett og folkehelse

Ida Ruiken
 

Ida Ruiken

Idrettskonsulent

E-post: ida.ruiken@idrettsforbundet.no
Mobil: 902 82 189

Fagområde: Lov og organisasjon