Styret og valgte utvalg

Roar Bogerud
Roar Bogerud
Styreleder

Tilhørighet
Sylling IF, Buskerud

Kontaktperson for
Særidrett: Ski og fotball

E-post roar.bogerud@idrettsforbundet.no
Telefon 91 69 30 61

Emilie Zakariassen Hansen
Emilie Zakariassen Hansen
1. Nestleder

Tilhørighet
Fredrikstad Idrettsforening, Østfold

Kontaktperson for
Idrettsråd: Rakkestad og Aurskog-Høland
Særidrett: Svømming, rytter, rugby og triatlon 

E-post emilie.z.hansen@gmail.com 
Telefon 47 26 35 15

Kjetil A. Bakke
Kjetil A. Bakke
2. Nestleder

Tilhørighet
Bærums Verk Hauger Idrettsforening, Akershus

Kontaktperson for
Idrettsråd: Bærum, Jevnaker, Nesodden og Frogn
Særidrett: Friidrett, hundekjøring og bueskyting

E-post bakkeka@hotmail.com
Telefon 99 26 09 61

Odin Sjøtun
Odin Sjøtun
Styremedlem

Tilhørighet
Lillestrøm og Omegn Bueskyttere, Akershus

Kontaktperson for
Idrettsråd: Halden, Aremark og Hvaler
Særidrett: Volleyball, bordtennis, styrkeløft og Functional fitness

E-post odin.sjotun@gmail.com
Telefon 98 49 93 22

Anita Hokholt Engh
Anita Hokholt Engh
Styremedlem

Tilhørighet
Høland Idretts og ungdomslag, Akershus

Kontaktperson for
Idrettsråd:Hurdal, Nes, Eidsvoll og Nannestad
Særidrett: Gym & turn, bryting og bandy

E-post anita.engh@tertitten.com 
Telefon 91 71 44 93

Turid Williksen
Turid Williksen
Styremedlem

Tilhørighet
Fossum Idrettsforening, Akershus

Kontaktperson for
Idrettsråd: Enebakk, Rælingen og Asker
Særidrett: Skiskyting og orientering

E-post turid.williksen@gmail.com
Telefon 92 06 18 65

Samir Tawfiq
Samir Tawfiq
Styremedlem

Tilhørighet
Smaalenene Sykkelklubb, Østfold

Kontaktperson for
Idrettsråd: Indre Østfold, Skiptvedt og Våler
Særidrett: Sykkel, tennis, judo og brettsport

E-post stawfiq@hotmail.com
Telefon 90 01 25 49

Amalie Hov Malkenes
Amalie Hov Malkenes
Styremedlem

Tilhørighet
Tistedalen Turn og Idrettsforening, Østfold

Kontaktperson for
Idrettsråd: Flesberg, Øvre Eiker og Kongsberg
Særidrett: Bokse, ishockey og casting

E-post amaliemarm@viken.no
Telefon 94 10 08 19

Hilde Stokke
Hilde Stokke
Styremedlem

Tilhørighet
Hvaler Volleyballklubb, Østfold

Kontaktperson for
Idrettsråd: Råde, Vestby, Moss og Fredrikstad
Særidrett: Friidrett, skøyter, vannski og cricket

E-post hilde.stokke@online.no
Telefon 91 32 80 50

Pål Thomassen
Pål Thomassen
Styremedlem

Tilhørighet
Stoppen Sportsklubb, Buskerud

Kontaktperson for
Idrettsråd: Lier, Drammen, Hole og Modum
Særidrett: Basketball, luftsport, motorsport og fotball

Utvalg
Leder av anleggsutvalget

E-post pal.thomassen2@gmail.com
Telefon 90 82 35 94

Atle Strandos
Atle Strandos
Styremedlem

Tilhørighet
Gol Idrettslag, Buskerud

Kontaktperson for
Idrettsråd: Flå, Nes, Gol, Hemsedal, Hol, Ål og Nore og Uvdal
Særidrett: Bowling og dykking

E-post atle@brannconsult.no
Telefon 90 58 69 49 

Anne Groseth
Anne Groseth
Styremedlem

Tilhørighet
Fjell Sportsklubb, Buskerud

Kontaktperson for
Idrettsråd: Ullensaker, Gjerdrum, Lørenskog og Lunner
Særidrett: Ski, skytter og klatring

E-post anne.groseth@norkart.no
Telefon 45 86 43 39

André Hansen
André Hansen
Rådgiver

Lisbeth Coste
Lisbeth Coste
Varamedlem

Tilhørighet
Ski IL Turn, Akershus

Kontaktperson for
Idrettsråd: Lillestrøm, Sarpsborg og Marker
Særidrett: Curling, bryting, ro og kampsport

E-post vikenik.lbc@gmail.com
Telefon 90 13 36 29

Andreas Haugen
Andreas Haugen
Varamedlem

Trukket seg fra vervet september 2022


Tilhørighet:
Veum Ballklubb

Kontaktperson for
Idrettsråd: Nordre Follo, Ås og Nittedal
Særidrett: Seiling, badminton, golf og dansing

E-post andreashaugen2@gmail.com 
Telefon 46 53 17 39

Roy Nettum Wetterstad
Roy Nettum Wetterstad
Varamedlem

Tilhørighet
IL Skrim, Norsk Dragracing Gardermoen, Outboardklubben

Kontaktperson for
Idrettsråd: Rollag, Sigdal, Krødsherad og Ringerike
Særidrett: Bedrift, håndball, padling og fekting

E-post rnw@wetterstad.net
Telefon 96 64 02 99

Lillian Ovell
Lillian Ovell
Leder

Tilhørighet
Gresvik Idrettsforening, Østfold

E-post liov@cowi.no
Telefon 97 04 73 80

Per Inge Bjerkseter
Per Inge Bjerkseter
Medlem

Tilhørighet
Hønefoss Sportsklubb, Buskerud

E-post pibj@online.no
Telefon 90 05 70 65

Liv Magnhild Thorsdal Mølnvik
Liv Magnhild Thorsdal Mølnvik
Varameldlem

Tilhørighet
Fossum Idrettsforening, Akershus

E-post magntm@online.no
Telefon 98 21 09 49

Jeppe Normann
Jeppe Normann
Varamedlem

Tilhørighet
Drammen Fekteklubb, Buskerud

E-post jeppe2@konglungfaret.no
Telefon 95 21 13 18

Ingunn Hensel
Ingunn Hensel
Leder

Tilhørighet
Mysen Svømmeklubb og Eidsberg Idrettslag, Østfold

E-post ingunn.hensel@gmail.com
Telefon 90992229

Kåre Steffensen
Kåre Steffensen
Medlem

Tilhørighet
Trøgstad Skiklubb, Østfold

E-post kabemar@online.no
Telefon 92205984

Karina Henriksen Messel
Karina Henriksen Messel
Medlem

Tilhørighet
Asker Basketball Club, Akershus

E-post karmames@online.no
Telefon 95 21 39 54

Jon Syversen
Jon Syversen
Medlem

Tilhørighet
Aurskog-Finstadbru Sportsklubb, Akershus

E-post jonsyversen54@gmail.com
Telefon 93233351

Julian Femtehjell Markussen
Julian Femtehjell Markussen
Medlem

Tilhørighet
Skogstrand Idrettslag, Østfold

E-post julianfm03@yahoo.com
Telefon 45 90 62 80

Jon Gjæver Pedersen
Jon Gjæver Pedersen
Varamedlem

Tilhørighet
Svene Idrettslag, Buskerud

E-post jongp50@hotmail.com
Telefon 40 00 85 21