Kretsstyret og valgte utvalg

Roar Bogerud
Roar Bogerud
Styreleder

Tilhørighet
Sylling IF, Buskerud

Kontaktperson for
Særidrett: Ski og fotball

E-post roar.bogerud@idrettsforbundet.no
Telefon 91 69 30 61

Turid Williksen
Turid Williksen
1. Nestleder

Tilhørighet
Fossum IF, Akershus

Kontaktperson for
Idrettsråd: Enebakk, Rælingen og Asker
Særidrett: Skiskyting og orientering

E-post turid.williksen@gmail.com
Telefon 92 06 18 65

Ingunn Hensel
Ingunn Hensel
2. Nestleder

Tilhørighet
Mysen Svømmeklubb, Østfold

Kontaktperson for
Idrettsråd: Rakkestad og Aurskog-Høland
Særidrett: Svømming og rytter

E-post Ingunn.hensel@gmail.com
Telefon 90992229

Anita Hokholt Engh
Anita Hokholt Engh
Styremedlem

Tilhørighet
Høland Idretts og ungdomslag, Akershus

Kontaktperson for
Idrettsråd:Hurdal, Nes, Eidsvoll og Nannestad
Særidrett: Gym & turn, bryting og bandy

E-post anita.engh@tertitten.com 
Telefon 91714493

Pål Thomassen
Pål Thomassen
Styremedlem

Tilhørighet
Stoppen Sportsklubb, Buskerud

Kontaktperson for
Idrettsråd: Drammen, Bærum, Modum og Øvre Eiker
Særidrett: Basket, luftsport, motorsport og boksing

E-post pal.thomassen2@gmail.com

Telefon 90823594

Emilie Karoline Karlsen
Emilie Karoline Karlsen
Styremedlem

Tilhørighet
Hvaler Volleyballklubb, Østfold

Kontaktperson for
Idrettsråd: Halden, Aremark og Hvaler
Særidrett: Volleyball, bordtennis og styrkeløft

E-post emiliekaroline@gmail.com
Telefon 41 45 39 80

Erik Mogens Unaas
Erik Mogens Unaas
Styremedlem

Tilhørighet
Indre Østfold OK, Østfold

Kontaktperson for
Idrettsråd: Sarpsborg, Marker og Råde
Særidrett: Curling, bryting og roing

E-post erik@unaas.no
Telefon 90 02 59 53

Kjetil A. Bakke
Kjetil A. Bakke
Styremedlem

Tilhørighet
Bærums Verk Hauger IF, Akershus

Kontaktperson for
Idrettsråd: Ringerike, Hole, Jevnaker, Nesodden og Frogn
Særidrett: Hundekjøring og bueskyting

E-post bakkeka@hotmail.com
Telefon 99 26 09 61

Lise Christoffersen
Lise Christoffersen
Styremedlem

Tilhørighet
Strømsgodset IF, Buskerud

Kontaktperson for
Idrettsråd: Lier, Flesberg, Kongsberg og Rollag
Særidrett: Ishockey, casting og padling

E-post lise.christoffersen@stortinget.no 
Telefon 90556400

Samir Tawfiq
Samir Tawfiq
Styremedlem

Tilhørighet
Smaalenene Sykkelklubb, Østfold

Kontaktperson for
Idrettsråd: Indre Østfold, Skiptvedt og Våler
Særidrett: Sykkel, tennis og judo

E-post stawfiq@hotmail.com
Telefon 90 01 25 49

Jon Syversen
Jon Syversen
Styremedlem

Tilhørighet
Aurskog-Finstadbru Sportsklubb, Akershus

Kontaktperson for
Idrettsråd: Ullensaker, Gjerdrum, Lillestrøm, Lørenskog og Lunner
Særidrett: Håndball, skytter og VOFO

E-post jonsyversen54@gmail.com
Telefon 93233351

Andreas Haugen
Andreas Haugen
Styremedlem

Tilhørighet:
Skogstrand IF

Kontaktperson for
Idrettsråd: Sigdal og Krødsherad

E-post Andreashaugen2@gmail.com 
Telefon 46531739

Atle Strandos
Atle Strandos
Varamedlem

Tilhørighet
Gol idrettslag, Buskerud

Kontaktperson for
Idrettsråd: Flå, Nesbyen, Gol, Nore og Uvdal, Hemsedal, Hol, og Ål
Særidrett: Bowling og dykking

E-post atle@brannconsult.no
Telefon 90586949 

Hilde Stokke
Hilde Stokke
Varamedlem

Tilhørighet
Hvaler Volleyballklubb, Østfold

Kontaktperson for
Idrettsråd: Vestby, Moss og Fredrikstad
Særidrett: Friidrett, skøyter og vannski

E-post hilde.stokke@online.no
Telefon 91 32 80 50

Arild Kristensen
Arild Kristensen
Varamedlem

Tilhørighet
Vestby idrettslag, Akershus

Kontaktperson for
Idrettsråd: Nordre Follo, Ås og Nittedal
Særidrett: Seiling, badminton og golf

E-post arildkristensen@yahoo.no 
Telefon 92840502

Ola Skarderud
Ola Skarderud
Leder

Tilhørighet
Oppegård kommunes bedriftsidrettslag, Akershus

Lillian Ovell
Lillian Ovell
Medlem

Tilhørighet
Gresvik IF, Østfold

Per Inge Bjerkseter
Per Inge Bjerkseter
Varamedlem

Tilhørighet
Hønefoss Sportsklubb, Buskerud

Siri Barfod
Siri Barfod
Varamedlem

Tilhørighet
Asker Trekkhundklubb, Akershus

Berit Brørby
Berit Brørby
Leder

Nina K. Vøllestad
Nina K. Vøllestad
Medlem

Geir Lilletvedt
Geir Lilletvedt
Medlem

Per Anders Owren
Per Anders Owren
Varamedlem