Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Styret Oppland idrettskrets 2018-2019

AE-183366.jpg

Her er styret i Oppland idrettskrets for perioden 2018-2019:

                     

Berit Brørby

Leder

E-post: bebroe@online.no
Telefon: 415 00 794

Liv Krokan Murud

Nestleder

E-post: lkmurud@gmail.com
Telefon: 907 23 040

Per Løberg

Styremedlem

E-post: ploeberg@online.no
Telefon: 450 24 804

Inger Lilleby Fløgum

Styremedlem

E-post: inger.flogum@gmail.com
Telefon: 481 86 074

Arne Brufladt

Styremedlem

E-post: arne.brufladt@etnedal.kommune.no
Telefon: 911 92 915

Svein Erik Nordhagen

Styremedlem

E-post: Svein.Erik.Nordhagen@hil.no
Telefon: 992 56 955

Lars Petter Nyhus

Styremedlem

E-post: lars.nyhus@bbnett.no
Telefon: 954 48 798

Alexander Eriksson

Styremedlem og Leder av Ungdomsutvalget

E-post: alexander.eriksson@idrettsforbundet.no
Telefon: 904 03 450

Camilla Melgård

Varamedlem

E-post: camilla@skappa.no
Telefon: 911 87 023

Jørn Skjærvik

Ansattes representant

E-post: jorngunnar.skjaervik@idrettsforbundet.no
Telefon: 941 64 290‬