Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Her er de 38 ildsjeler som ble hedret under Idrettens Hederskveld 2020

Ildsjel i Trondheim Bjørg og Roar Stubbe (FK Kvik) og  ordfører Rita Ottervik og Ola By Rise.JPG
Ildsjelene i Trondheim, Bjørg og Roar Stubbe (FK Kvik), sammen med ordfører Rita Ottervik og kultur-, nærings- og idrettsdirektør Ola By Rise.

Under Idrettens Hederskveld i Trøndelag ble årets ildsjeler hedret rundt omkring i fylkets 38 kommuner.

 

Her er alle ildsjelene (ligger også ute i større oppløsning på www.facebook.com/tronderidrett):

Ildsjel i Flatanger, Michael Strøm (Sitter Pistolklubb) og ordfører Olav Jørgen Bjørkås.

Ildsjel i Frosta, John Remman (Frosta Salongskytterlag) sammen med ordfører Frode Revhaug. (Foto: Frostingen)



Ildsjelene i Frøya, Jarle Volden og Halgeir Hammer (Nabeita IL) og ordfører Kristin Strømskag.

Ildsjel i Grong, Helge Formo (Grong Badmintonklubb) og ordfører Borgny Kjølstad Grande.

Ildsjel i Heim, Ellen Forren (Ytre Snillfjord IL) og ordfører Odd Jarle Svanem.

Ildsjeler på Hitra, Wenche og Inge Larsen (Sandstad IL) og ordfører Ole l. Haugen. (Foto: Lokalavisa Hitra-Frøya).

Ildsjel i Holtålen, Margrethe Engan Gjære (Ålen IL) og ordfører Arve Hitterdal.

Ildsjel i Høylandet, Knut Terje Årsandøy (IL Hållingen) og ordfører Hege Nordheim-Viken.

Ildsjel i Inderøy, Geir Øien (Røra Taekwondoklubb) og ordfører Ida Stuberg.

Ildsjel i Indre Fosen, Magne Tung (Stadsbygd IL) og ordfører Bjørnar Buhaug.

Ildsjel i Leka, Kjell-Arve Sønnesyn (Leka IL) og ordfører Elisabeth Helmersen.

Ildsjel i Levanger, Per-Otto Røiseng (IL Sverre) og ordfører Anita Ravlo Sand.

Ildsjel i Lierne, Turid Solum Gjertsås (Lierne IL) og ordfører Bente Estil.

Ildsjel i Malvik, Knut Radmann (Malvik IL) og ordfører Trond Hoseth.

Ildsjel i Melhus, Anita Bolland (NMK Melhus) og ordfører Jorid Jagtøyen.

Ildsjel i Meråker, Hallgeir Martin Lundemo (IL Varden Meråker) og ordfører Kjersti Kjenes.

Ildsjelprisvinner i Midtre Gauldal, Omar Gunnes (Sokna IL) sammen med ordfører Sivert Moen.

Ildsjel i Namsos, Harriet Engesvik (Namsos Vannpoloklubb) og ordfører Arnhild Holstad.

Ildsjel i Namsskogan, Per Magne Lund (Skorovas IL) og ordfører Stian Brekkvassmo.

Ildsjel i Nærøysund, Anders Morken (Rørvik IL) og ordfører Amund Hellesø.

Ildsjel i Oppdal, Harald Rosshaug (Oppdal IL) og ordfører Geir Arild Espnes.

Ildsjel i Orkland, Ansgar Selstø (Orkdal IL) og ordfører Oddbjørn Bang.

Ildsjel i Osen, Sigmund Hestmo (Osen/ Steinsdalen IL) og ordfører John Einar Høvik.

Ildsjel i Overhalla, Eskil Skarland (Overhalla IL) og ordfører Per Olav Tyldum.

Ildsjel i Rennebu, Joakim Eide (Innset IL) og ordfører Ola Øie.

Ildsjel i Rindal, Oddbjørn Heggem (Rindal IL) og ordfører Vibeke Langli.

Ildsjel i Røros, Dagfinn Moen og ordfører Isak Busch.

Ildsjel i Røyrvik, Asle Aspnes (Røyrvik IF) og ordfører Hans Oskar Devik.

Ildsjel i Selbu, Jarle Overvik (Vikvarvet IL) og ordfører Ole Morten Balstad.

Ildsjelene i Skaun (Løypemannskapet i Buvik IL) sammen med ordfører Gunn Iversen Stokke. Løypemannskapet består av Ole Hammer, Jan K. Onsøyen, Reidar Riaunet, Geir Belsås, Atle Pallin og Hallvard Brostrøm.

Ildsjel i Snåsa, Lind Langnes (Snåsa IL) og ordfører Arnt Einar Bardal.

Ildsjel i Steinkjer, Normann Ryan jr. og ordfører Anne Berit Lein.

Ildsjel i Stjørdal, Odd Wangberg (Skatval skilag) og varaordfører Ole H. Sandvik.

Ildsjelene i Trondheim, Bjørg og Roar Stubbe (FK Kvik) sammen med ordfører Rita Ottervik og kultur-, nærings- og idrettsdirektør Ola By Rise.



Ildsjel i Tydal, Tom Christian Setsaas (Tydal skisenter) og ordfører Jens Arne Kvello.
 

Ildsjel i Verdal, Ina Flotten Sørensen (Verdal og Omegn Rideklubb) sammen med ordfører Pål Sverre Fikse og leder i Verdal idrettsråd, Paul Elvebø.

Ildsjelene i Ørland, Roy Johansen og Andreas Meyer (Ørland Turnforening) og ordfører Tom Myrvold.

Ildsjel i Åfjord, Håvard Bårdli (Åfjord Motorklubb) og ordfører Vibeke Stjern.