Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Styret og komiteer

Her finner du informasjon om styret og ulike komiteer i Troms idrettskrets

    Leder:

    Knut Bjørklund
    E-post: knut@besiktas.no 
    Tlf.: 915 10 872

    Nestleder:

    Jonny Ternlind 
    E-post: jit.imp@online.no 
    Tlf.: 901 81 692

    Medlemmer: 

    Elisabeth Rognli
    E-post: elisabeth.b.rognli@gmail.com
    Tlf.: 950 76 832

    Hege Lynum Pedersen
    E-post: hegelpedersen@gmail.com
    Tlf.: 411 00 363

    Frank Hermansen 
    E-post: f.herman@hotmail.com 
    Tlf.: 990 47 473

    Jan Harald Jansen
    E-post: jan.harald.jansen@gmail.com 
    Tlf.: 907 37 426

    Nina Murberg
    E-post: nm@fil.no
    Tlf.:415 17 696

    Vara:

    Hilde Lilleng
    E-post: hilde.lilleng@yrkesfagok.no
    Tlf.:416 66 320

    Sebastian Henriksen
    E-post: sebastianhhenriksen@gmail.com
    Tlf.:452 09 706

    Leder:
    Erik Engenes
    E-post: eengenes@yahoo.no
    Tlf.: 488 88 570
    Bosted: Borkenes

    Medlemmer:
    Hilde Ovesen
    E-post: hovesen10@gmail.com
     
    Tlf.: 951 42 497
    Bosted: Vikran

    Jan-Erik Töttermann
    E-post: janerik@obauto.no
    Tlf.: 975 03 001
    Bosted: Harstad

    Vara:
    Ellen Sverdrup
    E-post: e-sver@online.no
    Tlf.: 995 94 056
    Bosted: Tromsø

     

    Leder:
    Alf Bjerknes
    E-post: abjerknes@online.no
    Tlf.: 900 33 856
    Bosted: Målselv

    Medlemmer:
    Mildrid Fagerli
    E-post: mildfag@online.no
    Tlf.: 926 32 407
    Bosted: Kvæfjord

    Terje Morken
    E-post: terje.morken@nordlys.no
    Tlf.: 901 26 067
    Bosted: Tromsø

    Vara:
    Hermund Dalvik
    E-post: hermuda@online.no
    Tlf.: 413 00 922
    Bosted: Kåfjord

    Leder:
    Tor Charles Holmgren
    E-post: tor@hind.no
    Tlf.: 454 04 741
    Bosted: Harstad

    Medlemmer:
    Sissel Stenberg
    E-post: sissel@akvaren.no
    Tlf.:995 56 535
    Bosted: Lyngen

    Jens-Ole Thyholt
    E-post: jothyholdt@gmail.com
    Tlf.: 413 22 300
    Bosted: Tromsø

    Vara
    Siri Eide Storaa
    E-post: leder@boif.no
    Tlf.: 916 35 757
    Bosted: Bardufoss