Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

 

Nytt styre i idrettskretsen

Kretsstyrer2018-20_small.jpg
Nyvalgt kretsstyret, f.v: Kate Hege Nielsen, Elisabeth Skarsbø Moen, Yassin El Barkani, Sigurd I Solem, Hedi-Anne Birkeland, Lars Trælvik og Sveinung Oftedal. Katrine Sølvberg var ikke til stede.

Oslo Idrettskrets gjennomførte sitt kretsting mandag kveld og et nytt styre for idrettskretsen ble valgt.

Styret i Oslo Idrettskrets 2018 - 2020

Leder:                                    Sveinung Oftedal, Oslo Kajakklubb

Nestleder:                             Elisabeth Skarsbø Moen, Korsvoll IL

Medlemmer:                         Kate Hege Nielsen, Bækkelagets SK

                                               Sigurd. I. Solem, Bygdøy Monolitten IL

                                               Lars Trælvik, Bjørndal IF

                                               Katrine Sølvberg, Sp.kl. Rye

                                               Torill Fiskerstrand, Korsvoll IL

1. varamedlem:                     Hedi-Anne Birkeland, Oslo Handicapidrettslag

2. varamedlem:                     Yassin El Barkani, Åsbråten IL

Ansattes representant:          Rune Hebjerk

Vara ansattes representant:  Ingrid Maurstad

Lovutvalget 

Leder:                                    Gunnar Martin Kjenner, Ski og fotballklubben Lyn

Medlemmer:                         Tina Mjelde, Oslo Politiets IL

                                               Morten Justad Johnsen, Kongelig Norsk Seilforening

Varamedlemmer:                  Ingrid Tollånes, Ellingsrud IL

                                               Rune Nordby, Tveita IL

Kontrollkomitè

Leder:                                     Terje Ahlsen, DNB BIL

Medlemmer:                          Helene Bugge, Sørkedalen Rideklubb

                                               Nils Johan Waldenstrøm, SK Vidar

Varamedlemmer:                  Anya Sødal, Nordstrand Basketballklubb

                                               Anders Åge Naglestad, Vestre Aker Skiklubb

Valgkomitè

Leder:                                     Norvald Mo, Rommen SK og Stovnerkameratene 

Medlemmer:                          Grethe Fossli, LOs Bedriftsidrettslag og Grorud IL

                                               Svein Storjord, Ullern IF

Varamedlem:                         Brit Baldishol, Bjørndal IF

 

Protokollen fra tinget finner du her.