Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).

Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

 

Den nordnorske troppen til Barents Games

IMG_6372.JPG
Foto: Hanne Jørgensen


Last ned hele den nordnorske troppen

Athlete Club Birt date
                                                                                                           
Archery:    
Alida Kvammen Bodø 23.04.1993
Henrik Borlaug Jensen Bodø 07.05.2000
Sigrid Novik Sivertsen Bodø 26.09.2001
Trine Gabrielsen Rana 23.10.1989
Kristian Knapstad Rana 05.04.2002
Emilie Finneide Rana 07.09.2000
Tormod Ness  Bodø 05.03.1993
Kåre Lykseth Sortland 07.03.1969
Maria Kristin O. Nerdal Sortland 21.10.1994
Kent Andreas Nikolaisen Tinden 09.01.2001
Jan Drayton Havørn 24.05.1964
     
Boccia:    
Martin Mikal Kristensen IIL 23.12.1999
Fredrik Østensen IIL 23.09.1992
Jon Pablo Nilsen IIL 01.02.2000
Stine Elise Walsøe  IIL 01.08.1987
Jens-Willy Barosen Junkeren IL 20.08.1992
Marte Imingen   01.08.1993
Lise Johansen    
     
Bowling:    
Karoline Sæterhaug Helgesen Polar Team BK 23.09.1996
Linn Cecilie Moe Rana Bk 08.06.2001
Mariann Kleiven Arctic Strike BK 15.04.1960
Ragnild Kristoffersen Arctic Strike BK 15.05.1963
Roshild Jensen Arctic Strike BK 08.02.1967
Marita Berglund Blue Strike BK 12.12.1978
Martin Nilsen Rana BK 18.01.1999
Max Østbergh Rana BK 01.11.1999
Christer Jakobsen Vågan BK 23.12.1990
Aleksander Larsen Vågan BK 17.02.1978
Jan Helge Johnsen Polar Team BK 25.09.1964
Ingar Gabrielsen Polar Team BK 03.09.1956
     
Bowling parasport:    
Fredrik Nilssen Bluestrike BK 20.08.1992
Lisa Jensen Innstrandens IL 01.08.1993
     
Cycling:    
Toralf Rydningen Martinsen Tromsø CK G 15/16
Vetle Lynum Tromsø CK G 15/16
Jørgen Wergeland Songstad Tromsø CK G 15/16
Jakob  Skillingstad Harstad CK G 15/16
Tord Krogh Warem Harstad CK G 15/16
Mats Mikal Fossen Harstad CK G 15/16
Nora Breivik Tromsø CK J 15/16
Anna Sofie Ravna Tromsø CK J 15/16
Ingrid Grande Bodø CK J 15/16
Magdalene Lind Vesterålen SK J 15/16
Tiril Jørgensen Harstad CK K jr
Beatrice Valen Bodø CK K jr
Alexandra Valen Bodø CK K jr
Henrik Eikrem Frekhaug Tromsø CK M jr
Adrian Dalheim Bodø CK M jr
Bendik Barosen Bodø CK M jr
Mori Rosland Bodø CK M jr
Ådne Ringberg Bodø CK M jr
Jonathan Bjerke Tromsø CK M jr
Trygve Ryvoll Tromsø CK M Jr
Henrik Arntzen Joks Sirma IL Sykkel M Jr
Thomas Berg Vollen Tromsø CK M Jr
Isak Helmersen Harstad CK M U23
Sander Johannes Opheim Bodø CK M U23
Karianne Kanebog Harstad CK/CK Victoria K U23
Martine Arntzen Joks Sirma IL Sykkel K U23
Celine Hausner Tromsø CK  
     
Football:    
Girls:    
Amalie Frisk Olsen Bossekop UL 03.04.2001
Thea Nilsen Grell Hif/Stein 14.09.2001
Helene Jakola Kirkenes IF 17.01.2001
Marie Nygård Kjellmann Bossekop UL 19.07.2001
Rebekka S. Hansen Medkila 15.05.2001
Hedda Alice Jakobsen Medkila 19.01.2001
Ingrid Marie Løvold Håkvik 08.08.2001
Lise Olsen Sortland 03.04.2001
Guro Alsos Innstrandens IL 04.04.2001
Ingrid Næstby FK Fauske/Sprint 30.01.2001
Synnøve Tollånes Innstrandens IL 10.02.2001
Elise Åkerøy Dønna FK 17.04.2001
Ragnhild Eidissen Tromsø IL 28.08.2001
Kamille Hofsøy Steffensen Fløya IL 05.02.2001
Emma Wilhelmsen Fløya IL 24.09.2001
Celine Hagen Senja, FK Silsand 24.09.2001
Boys:    
Abdulkhadir Darwish Hammerfest FK 03.09.2001
Asgeir Eliassen Kirkenes IF 22.02.2001
Rangar Mauseth Hammerfest FK 29.06.2001
Henrik Nikolai Pleym IL Norild 21.02.2001
Fredrik Arntsen Mjølner 27.10.2001
Simon Backe Mjølner 24.04.2001
Thomas Henningsen Leknes 31.07.2001
Ruben Falk Jensen Svolvær IL 05.01.2001
August Einvik Kildal Brønnøysund IL 20.06.2001
Efrem Rezene Mo IL 02.02.2001
Sarfaraz Ali Rizai IL Stålkameratene 10.03.2001
Håkon Toldnes Innstrandens IL 13.03.2001
Jørgen Elias Johansen Nordreisa IL 13.12.2001
Oskar Uteng FK Senja 15.05.2001
Sigbjørn Nilssen Bardufoss OIF 21.04.2001
Noor Ahamad Finnsnes IL  
     
Golf:    
Sindre V Bollestad Salten GK 25.01.1995
Ole-Marius Sveggen Salten GK 27.05.1994
Saija Skoglund Karasjok GK 02.01.1995
Eles Paltto Karasjok GK 20.11.2002
Jakob Grønmo Salten Golfklubb 06.04.1999
Henrik Haga Rothli Lofoten GK 01.11.1998
Bendik S Leithe Salten Golfklubb 28.11.1996
Sander V Bollestad Salten Golfklubb 02.02.2001
     
Gymnastics - Trampette & Tumbling:    
Robin Johansen Rødland TUIL 13.06.1996
Patrick Johnsen Pedersen Senja 10.03.2000
André Hjelle Johansen Senja 21.04.1999
Adrian Karlstad Vaeng  Senja 12.05.1999
Robert Vatne Jonassen Bodø 27.05.1999
Iver Seljeseth Bodø 03.12.2001
Linus Røst Sjöbäck TTF 27.11.2001
Sunniva Eilertsen  TUIL 08.11.1997
Ingrid Kvistad TUIL 11.12.1997
Hege Moe Bodø 24.03.1999
Birgita Bremane Hammerfest 23.08.2002
Tuva Anika Nilsen  Hammerfest 24.10.2002
Nora Chiquita Løkeng Narvik 25.02.2002
Mona Elise Martinsen Bardufoss Gym og Turn 02.11.2002
     
Judo:    
Mohamed Najjar Stålkam xx.xx.2002
Johannes Furuheim Stålkam xx.xx.2002
Sigurd Grotle Stokke BJC 19.05.1999
Adam Rotnes BJC 10.06.1999
Daniel Braaten BJC 02.03.1996
Hani Alsaid BJC 23.07.1994
Thea Lillegaard BJC 31.01.1998
     
Orienteering:    
Gard Frost Alta o-lag 01.03.2002
Eskil Frischkncht Alta o-lag 20.01.2002
Even Johan Kaspersen MoOK 01.07.1999
Trygve Kongsbakk B&OI  
Espen Skiri B&OI  
Lars Solli MoOK 09.04.1998
Rasmus Theisen Mellembygd o-lag 10.10.1994
Thomas Johnsen BUL-Tromsø 19.12.1987
Håvard Krey Hansen Silsand o-lag 16.06.1984
     
Kaja Skiri B&OI  
Anna Jacobsen Gaski Bardu o-lag 06.01.2002
Tora Indregaard BUL-Tromsø 10.12.1999
Nora Irgens B&OI  
Martha Kalvig Skogan B&OI  
Oda Furuholmen B&OI  
Mathilde Korvald Skaare BUL-Tromsø 21.06.1988
Torun Ankjell Nordreisa o-lag 30.04.1982
Ingvild Margrethe Ofstad BUL-Tromsø 25.10.1998
     
Powerlifting:    
Dina Lorentzen Tromsø AK 23.08.1999
Malin Narum Kvamsdal Bodø AK 24.05.1994
Sara Svanes Bodø AK 15.12.1995
Christoffer Nygård Rana KK 21.11.1993
Kristoffer Alnes Reite Bodø AK 02.07.1994
Gabriel Mjelle Rana KK 23.04.1999
Mats Selfors Rana KK 06.02.1998
Maren Småbakk Arnesen Tromsø AK 05.11.1998
     
Shooting:    
Julie Øynebråthen Kalotten msl 05.07.1997
Sigve Iversen Kalotten msl 21.08.2000
Thomas Finnvåg Kalotten msl 26.04.1995
Lars Bakkejord-Johnsen Kalotten msl 18.04.2000
Miklas Brunes Kalotten msl 17.06.1993
Marius Eriksen Tromsø pk 16.10.1995
Rune Kanstad Lyngsalpene PK 15.05.1959
Johnny Jenssen Mo PK 25.06.1969
Ole-Harald Aas Mo PK 09.02.1994
Arnt Inge Sandvik Tromsø pk 10.09.1968
Lillian Larsen lyngsalpene PK 16.11.1970
     
Table tennis:    
Kristina Pirtskhalava Bodø BTK 10.09.2002
Elisabeth Bordevich Johnsen Bodø BTK 03.09.2001
Lene Steinsund Bodø BTK 03.03.2002
Eirik Wiik Bodø BTK 07.08.1999
Sivert Romstad Narvik BTK 03.04.2001
Andreas Dagsloth  Bodø BTK 06.03.1999
     
Table tennis parasport:    
Tor Anders Rasmussen Rana BTK 25.02.1970
Auden Magnus Nilsen Nygaard Hjelseng Bodø BTK 02.05.1996
     
Tennis:    
Anna Gorovaya Tromsø TK  
Marie Skarica  Bodø TK 05.12.2002
Brage Overgaard Tromsø TK  
Benjamin Vaag Miller  Bodø TK 13.08.2001
Aurora Ovanger Tromsø TK  
Thale Tøllefsen Tromsø TK  
Markus Berntsen Tromsø TK  
Håkon Berg Tromsø TK  
Emma Skarica  Bodø TK 29.12.2000
Andjela Ganevski  Bodø TK 02.03.1999
Mauritz Skogøy  Bodø TK 20.05.2000
Dusan Vasic  Bodø TK 03.11.1994
     
Track & Field:    
Tirill Bjørneberg Sortland IL 05.08.2001
Stine Solheim Sortland IL 16.12.2000
Michael Solheim Sortland IL 13.02.1998
Andrea Robertsen Jægervatnet IL 25.09.2000
Helen Strand Rana FIK 01.01.1997
Johanne Rødsjø Rana FIK 05.11.2002
Marie Fagerli Storfjord IL 20.08.2001
Bjørn-Emil Vorren Vadsø Turn 25.03.1994
Oda Johansen Il Pioner 08.08.2001
Bjørn-Øyvind Berger IL Pioner 31.07.1994
Synne Johannessen Stokmarknes IL 10.06.1998
Erik Lomås Salangen Friidrett 12.01.1993
Erik Folkow BUL Tromsø 23.09.1997
Fredrik Vaeng Røtnes BUL Tromsø 20.03.1996
Kristian Vatne BUL Tromsø 22.12.2000
Jakob Lind BUL Tromsø 20.04.2000
Erik Mannsverk BUL Tromsø 14.03.2000
Julie Høyvaag Bodø FIK 18.05.1999
Jostein Andre Kvikstad Bodø FIK 31.12.1993
Amanda Steffensen Bodø FIK 06.11.2001
Nora Torshaug Bodø FIK 01.02.2002
Robel Shambel Bodø FIK 01.04.1998
Ingrid Mellerud Bodø FIK 14.05.2001
Einar Bjurø Sømna IL 12.08.2001
August Jakobsen Sømna IL 04.11.2000
Elling Jøraholmen Brønnøysund IL 21.01.1999
     
Track & Field parasport:    
Synne Uteng Bul-Tromsø Friidrett 07.10.1999
Angie Nybakken Bul-Tromsø Friidrett 03.12.1999
Rasmus Engstad Bul-Tromsø Friidrett 31.10.1998
Robert Grødahl Bul-Tromsø Friidrett 20.09.1998